SPIN

Jutro finał „You Can Dance” z Brianem

Aneta Borkowska wtorek, 5 czerwca 2012, 20:05 Siedlce, Wydarzenia

Już jutro (6 czerwca) o godzinie 21:30 na antenie Telewizji TVN rozpocznie się finał programu „You Can Dance – Po prostu Tańcz!”, w którym decyzją widzów wystąpi solista Teatru Tańca Caro Dance Brian Poniatowski.

W dotychczasowych sześciu odcinkach „na żywo” tancerz wypadał znakomicie, niejednokrotnie wzruszając i powodując owację na stojąco. W półfinale programu przewodniczący jury, Agustin Egurolla powiedział: „Brian dostałeś od Pana Boga niesamowity talent, musisz tańczyć do końca swoich dni.”, a z kolei prowadząca show, Patricia Kazadi określiła solistę Teatru Tańca Caro Dance mianem „najlepszego tancerza wszystkich edycji You Can Dance – Po prostu Tańcz!”.

Brian Poniatowski pochodzi z Międzyrzeca Podlaskiego i aktualnie jest studentem Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie oraz dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego. Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 13 lat w Siedlcach. Od tego czasu nieprzerwanie szkolił umiejętności taneczne w działającym przy CKiS Caro Dance pod czujnym okiem Iwony Marii Orzełowskiej. Do jego osiągnięć i sukcesów nie tylko na terenie Polski, ale także na arenie międzynarodowej należą: tytuł Mistrza Europy w kategorii Show Dance Duety Juniorzy (Węgry), Mistrz Świata w kategorii Jazz Solo Mężczyźni (USA), Mistrz Świata w kategorii Duet Modern Dorośli (USA) czy Mistrz Świata w Show Dance Solo Mężczyźni (Niemcy). Obecnie jest solistą Teatru Tańca Caro Dance. Siedlecka (i nie tylko) publiczność może kojarzyć go z takich spektakli jak „Romeo i Julia”, „Dziadek do Orzechów”, „Choreografia Fortepianu – Chopin w Tańcu”, „Delta 12” czy „Carmen”. Od kilku lat tancerz bierze również udział w projekcie stworzonym przez Stołeczną Estradę „Rock loves Chopin“.

źródło: CKiS

Komentarze (1)

  1. leya dodano 9 lat temu

    Super tancerz, będę na niego głosować i wszystkim polecam ,bo w Polsce jest znany że jest z Siedlec z Caro Dance. Gratulacje dla wszystkich trzech tancerzy ,Frycka,Igora i Briana ,którzy w tej edycji reprezentowali Siedlce.szeczególnie tych dwóch ostatnich bo o Siedlcach mówili.A Brian skoro ma okazje niech wygra!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?