SPIN

„Wszystko o człowieku” po raz drugi

Aneta Borkowska wtorek, 5 czerwca 2012, 13:50 Kultura, Wydarzenia

13 czerwca o godzinie 18. w Sali Podlasie odbędzie się projekcja amerykańskiego filmu dokumentalnego „The Human Experience” („Wszystko o człowieku”), oraz spotkanie z członkiem wytwórni producenckiej, Maciejem Syką. To już druga projekcja tego filmu w Siedlcach, pierwsza odbyła się  25 marca.

Film jest zapisem poszukiwań sensu i celu życia dwojga młodych Amerykanów, którzy będąc świeżo po ciężkich doświadczeniach życiowych zaczynają poszukiwać w swoim życiu „czegoś więcej” aniżeli tylko dolarów i kariery. Wyruszając w podróż z Nowego Jorku przez Peru do afrykańskiej Ghany, rozpoczynają niesamowite poszukiwania odpowiedzi na podstawowe pytanie dotyczące każdego młodego człowieka:” Kim jestem i po co żyję?”

Został nagrodzony trzydziestoma nagrodami na międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. za najlepszy film dokumentalny, najlepszy film humanitarny, w Tel Avivie, Nowym Jorku, Florydzie, Rzymie. Nie jest obecny w kinach, ale prezentowany na specjalnych pokazach, takich jak ten.

Sprzedaż biletów w Stowarzyszeniu „Styl Życia”, ul. Młynarska 19/5 w godzinach 14-17. Ceny biletów: uczniowie 10 zł, studenci i dorośli 14 zł. Nr do kontaktu w sprawie biletów: 503-127-836.

źródło: organizatorzy

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?