SPIN

Brian Poniatowski zwycięzcą 7. edycji YCD!

Beata Głozak środa, 6 czerwca 2012, 23:10 Aktualnie, Wydarzenia

Brian Poniatowski, solista siedleckiego Teatru Tańca Caro Dance zwyciężył w 7. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” W glosowaniu sms-owym pokonał Annę Matlewską. Na zakończenie programu tancerz szczególne podziękowania skierował pod adresem Iwony Orzełowskiej, choreografki Caro Dance.

Brian Poniatowski pochodzi z Międzyrzeca Podlaskiego i aktualnie jest studentem Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie oraz dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego. Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 13 lat w Siedlcach. Od tego czasu nieprzerwanie szkolił umiejętności taneczne w działającym przy CKiS Caro Dance pod okiem Iwony Orzełowskiej. Do jego osiągnięć i sukcesów nie tylko na terenie Polski, ale także na arenie międzynarodowej należą: tytuł Mistrza Europy w kategorii Show Dance Duety Juniorzy (Węgry), Mistrz Świata w kategorii Jazz Solo Mężczyźni (USA), Mistrz Świata w kategorii Duet Modern Dorośli (USA) czy Mistrz Świata w Show Dance Solo Mężczyźni (Niemcy). Obecnie jest solistą Teatru Tańca Caro Dance. Siedlecka (i nie tylko) publiczność może kojarzyć go z takich spektakli jak „Romeo i Julia”, „Dziadek do Orzechów”, „Choreografia Fortepianu – Chopin w Tańcu”, „Delta 12″ czy „Carmen”. Od kilku lat tancerz bierze również udział w projekcie stworzonym przez Stołeczną Estradę „Rock loves Chopin“.

3 komentarze

  1. fan dodano 10 lat temu

    BRAWOOOO!!!

  2. satyryk dodano 10 lat temu

    gratulacje, świetny występ, ba, świetne występy, skromny, a jaki utalentowany

  3. Ika dodano 10 lat temu

    Niezwykle utalentowany, profesjonalista i cudowny mężczyzna.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?