SPIN

Iza Belowska z PG nr 1 laureatką konkursu ”Ośmiu Wspaniałych”

Beata Głozak środa, 20 czerwca 2012, 23:30 Aktualnie, Wydarzenia

Izabela Belowska, uczennica klasy IIIg Publicznego Gimnazjum nr 1 w Siedlcach  otrzymała tytuł laureatki w Ogólnopolskim XVIII Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.

Gimnazjalistka wcześniej otrzymała już taki tytuł na szczeblu miejskim i jako przedstawicielka Siedlec reprezentowała nasze miasto w ogólnopolskim finale, który odbył się w Białymstoku. „Wspaniałym” zostaje młody wolontariusz, który pomaga osobom potrzebującym oraz podejmuje działania na rzecz rozwoju społecznego. Jest to szczególnie prestiżowa nagroda, bo otrzymuje ją tylko ośmiu najlepszych wolontariuszy z całej Polski. Izę do konkursu przygotowały p. Agnieszka Karpińska  i p. Bogumiła Panufnik.

Ponadto Iza w niedzielę otrzymała medal Świętego Brata Alberta za szczególną pracę na rzecz Domu Opieki „Społecznej nad Stawami”. Taki sam medal otrzymała jedna z opiekunek Młodzieżowego Wolontariatu p. Agnieszka Karpińska.

3 komentarze

  1. daniel dodano 9 lat temu

    PONADTO 🙂

  2. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

    Dziękujemy.

  3. Magda dodano 9 lat temu

    Gratulacje dla laureatki kolejnego już tytułu Wspaniałego z Siedlec, ale może warto przybliżyć czytelnikom działalność tegorocznej laureatki?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?