SPIN

POLICJA: Wyróżnienia dla siedleckich policjantów

Aneta Borkowska czwartek, 21 czerwca 2012, 11:22 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj (20 czerwca) Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji mł. insp. Rafał Batkowski nagrodził premiami pieniężnymi za wzorową postawę w służbie  funkcjonariuszy KMP w Siedlcach.

Wyróżnieni to asp. szt. Wiesław Pydanowski – Naczelnik Wydziału Kryminalnego oraz sierż. Magdalena Małyszka – referent Wydziału Dochodzeniowo – Śledzczego.

Dodatkowo wyróżnienia z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego otrzymali także podinsp. Marian Kurowski oraz st. sierż. Ewa Marciniak z Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji za działania w zapewnieniu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

nadkom: Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Komentarze (1)

  1. znam prawdę dodano 9 lat temu

    No tak a policjanci patrolujący codziennie różne dzielnice i zatrzymujący przestępców to wg " GÓRY" nic nie robią, nie narażają siebie a ich postawa woła o pomstę do nieba??!!??!!??. Może właśnie należało by docenić maluczkich, Komendant czy naczelnik i tak dobrze zarabiają

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?