SPIN

POLICJA: Poszukiwany listem gończym złapany

Aneta Borkowska poniedziałek, 25 czerwca 2012, 13:53 Aktualnie, Wydarzenia

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 22 czerwca na ulicy Piłsudskiego 38 – letniego siedlczanina poszukiwanego listem gończym. Zatrzymany wpadł, gdy przechodził przez przejście dla pieszych tuż przed radiowozem kryminalnych niosąc skradziony towar.

Gdy mężczyzna zauważył wysiadających z radiowozu funkcjonariuszy rzucił się do ucieczki, lecz po krótkim pościgu został przez nich zatrzymany i obezwładniony. Policjanci znaleźli przy nim również około 20 kg wiązek elektrycznych od samochodów, które jak później ustalono mężczyzna skradł z jednego ze „szrotów” samochodowych. Po zatrzymaniu przedstawiono mu zarzut kradzieży, a następnie przewieziony został do siedleckiego Zakładu Karnego.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach.

4 komentarze

 1. aga dodano 9 lat temu

  czy aby na pewno 28 czerwca złapia, bo art. jest z dnia 25.06.2012

 2. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  Dziękujemy, oczywiście powinno być 22 czerwca.

 3. miniStrant dodano 9 lat temu

  Wielki sukces, a krdzieży i włamań nie mogą wyjaśnić.

 4. Anonim dodano 2 lata temu

  Ważne ,że w 1945 roku wygraliśmy (ledwo oj ledwo) wojnę a po ulicach chodzą nasi Polscy Policjanci z Polskim Orzelkiem na czapkach a nie to plugawe niemiecko nazistowsko esesmansko gestapowskie bydło z kraczacym ,,hajl glupi hitler "wroniskiem na czapkach.Nawet jak ci nasi Policjanci wypisują wam mandat choćby i na tysiaka w duchu usmiechnijcie sie ,że to nie niemcy wypisują wam ,,kwit" wywózki do Oświęcimia albo innego Majdanka.Kiedy widzicie radiowoz usmiechnijcie sie, że pisze na nim Policja a nie zafajdane polizei. Usmiechnijcie sie w duchu ,że ten funkcjonariusz POLSKIEJ POLICJI jaki by niebyl wysoki czy niski gruby czy chudy mówi do Was po POLSKU a nie po nazistowsku o przepraszam niemiecku.Cieszcie się ze ten POLSKI POLICJANT podaje wam długopis do ręki aby podpisać mandat a nie niemiecki gestapowiec zakłada kajdanki tylko za to, że jesteście POLAKAMI, a dla niego niewolnikami "niemieckiej rasy panów " (na nasze POLSKIE szczęście niedoszlych).Jakkolwiek to zabrzmi…może lepiej czasem stracić parę setek z POLSKIM ORZELKIEM na POLSKI mandat i jeść ,,suchy POLSKI chleb" niż zginąć z ręki niemieckiego bydlaka w obozie koncentracyjnym. Dlatego ja jak dostaje mandat to sie smieje i ciesze…na złość niemcom!!!!! A CO!!!!! NIECH ZYJE GRANICA NA ODRZE I NYSIE (KTORA,,nasi" ,,milusinscy" niemcy uznali dopiero traktatem w 1992 o ile dobrze pamietam…..dlugo kminili…………….niech się cieszą że okazalismy im łaskę posiadania kraju większego od POLSKI powierzchniowo.NIECH ZYJE WIELKA POLSKA! NIECH ZYJE WIELKA STOLICA POLSKI WARSZAWA a nie ,,di noje dojcze sztat warszau"(nowe niemieckie miasto Warszawa jak miala sie nazywac Stolica w przypadku wygranej tych co teraz przeczesali grzywnę na drugi bok i zgolili adolfowy wasik…….aby niebylo czwartej rzeszy…..

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?