SPIN

Rugbiści WFS pokonali reprezentację Rygi

Aneta Borkowska poniedziałek, 25 czerwca 2012, 10:30 Sport, Wydarzenia

Weterani Miejskiego Klubu Rugby wrócili ze sportowo-turystycznej wyprawy do Rygi, gdzie pokonali reprezentację tego miasta 19:11.

W sobotnie przedpołudnie (23 czerwca) zespół WFS Siedlce Veterans zmierzył się z reprezentacją Rygi złożoną głównie z klubów Livonia i AK Virtus. Pierwsze minuty należały do Łotyszy, którzy dwukrotnie celnie kopnęli drop gola prowadząc 6:0. Nie cieszyli się nim zbyt długo, bo kontra formacji ataku zakończyła się przyłożeniem Łukasz Bacika, a podwyższenie Pawła Narojka dało prowadzenie 7:6. Jeszcze przed przerwą przyłożenie na 12:6 zdobył Grzegorz Pliszka, a do trzeciego Bartkowi Zagalskiemu zabrakło metra.

Po zmianie stron siedlecki młyn przebił się na pole reprezentacji Rygi, przyłożenie zdobył Cezary Zabokrzycki, a na 19:6 podwyższył Mateusz Krzyszczak. W końcówce Łotysze poderwali się jeszcze do ataku i zdobywając przyłożenie ustalili wynik meczu na 19:11.

Reprezentacja Rygi – WFS Siedlce Veterans & Co 11:19 (6:12)

Punkty: Łukasz Bacik 5, Grzegorz Pliszka 5, Cezary Zabokrzycki 5, Paweł Narojek 2, Mateusz Krzyszczak 2,

Skład: Artur Adamczyk, Łukasz Bacik, Sławomir Kłosiewicz, Leszek Koprowski, Mateusz Krzyszczak, Paweł Kuligowski, Piotr Minkin, Mariusz Myrcha, Paweł Narojek, Bogdan Olszewski, Grzegorz Pliszka, Piotr Wedziuk, Jacek Wierzbicki, Zbigniew Wyrębiak, Cezary Zabokrzycki, Bartek Zagalski. Kapitan: Zbigniew Wyrębiak.

źródło: Jacek Wierzbicki

13 komentarzy

 1. brawo Narojek dodano 9 lat temu

  punkty na wagę zwycięstwa! super 😉

 2. hahahahahahaha dodano 9 lat temu

  naroj myślałem ,że ty jesteś groźnym zawodnikiem ekstraligi hehehehe a tu lipaaaaaaaaaaaaaaaa

 3. super! dodano 9 lat temu

  Wiedziałem, że można na niego liczyć! Paweł jest i dobrym radnym i dobrym zawodnikiem, nieważne czy ekstraliga czy weterani, a ty-"hahahahaha" tylko umiesz krytykować… zajmij się czymś pożytecznym zamiast zatruwać atmosferę, nie wiem, może wyjedź stąd po prostu i wylej swoją żółć gdzie indziej.

 4. do super! dodano 9 lat temu

  Może dobrym zawodnikiem to i jest ale i tu wśród szerokiego grona siedleckich rugbistów zdania są mocno podzielone.Dobry radny -do super-to chyba jakis żart.Jakimi kryteriami się kierowałeś pisząc takie słowa?

 5. do super! dodano 9 lat temu

  Jeśli on jest dobrym radnym to ja jestem Balotelli!

 6. jak moze byc dobrym zawodnikiem ekstraligi dodano 9 lat temu

  przeciez wcale w niej nie gra, co Ty bredzisz ? dobry radny? żartujesz chyba

 7. zamieszkaniec. dodano 9 lat temu

  Zawsze był zaangażowanym graczem rugby w Siedlcach.I tym żył.Ale dobrym radnym?To tak jak Grzegorz Lato jest dobrym prezesem PZPN.Grono ludzi w tym kraju zna się na sporcie i tam powinno się realizować.Ale jak nie ma się gdzie okreslać to najłatwiej w naszym kraju-GDZIE?POLITYKA.Patrz Kucharski,Kosecki,Tomaszewski i inni sportowcy.Paweł – zeszmaciłeś się.

 8. zwycięstwo zawsze dla niektórych będzie porażką dodano 9 lat temu

  jak w temacie… zawsze Twoje zwycięstwo będzie dla "życzliwych" porażką, i im więcej takich osób, tym bardziej ktoś nie może się pogodzić z sytuacją, że to o Tobie piszą a nie o nim. Ale pamiętaj – psy szczekają, karawana jedzie dalej 🙂

 9. uuuuuuu dodano 9 lat temu

  "psy szczekają , karawana jedzie dalej"- powiedział wielbłąd i zaniósł wspaniałego radnego do oazy zwanej korytem 🙂 gdzie obydwaj pili i jedli do syta.Zanim nazwiesz kogoś psem pomyśl garbaty tworze natury.

 10. to tylko takie powiedzenie jest o psach i karawanie dodano 9 lat temu

  i nikt nikogo psem nie nazwał, ale być może nie zrozumiałeś, a może nie nauczyłeś się tego. U mnie pani na lekcji polskiego w podstawówce już sypała przysłowiami jak z rękawa. Ale można zawsze nadrobić zaległości:
  http://pl.wiktionary.org/wiki/Aneks:Przys%C5%82owia_polskie_-_zwierz%C4%99ta

 11. zabolało? dodano 9 lat temu

  nie napinaj się znawco słownika…zastosowane przysłowie jest porównaniem sytuacyjnym , także "uuuuu" ma rację a ty wróć na lekcje

 12. Anonim dodano 9 lat temu

  Znawcy słownika.Spotkajcie się w Miejskiej Bibliotece jak chcecie pogadać o tym.piszemy o siedleckim rugby.

 13. rugby.siedlce. dodano 9 lat temu

  Oj,oj tam.Reprezentacja Rygi pewnie całe 12 godzin dziennie przy taśmie a nasi jak zwykle dopinają sobie laury.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?