SPIN

POLICJA: Pijany zatrzymał się na zielonym świetle

Aneta Borkowska wtorek, 26 czerwca 2012, 15:06 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj (25 czerwca) około godz. 21.45 dyżurny siedleckiej komendy został telefonicznie powiadomiony, przez mieszkańca miasta, że ten wraz z dwoma znajomymi na ulicy Budowlanej uniemożliwił dalsza jazdę samochodem mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że jest pod znacznym wpływem alkoholu.

Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci, którzy potwierdzili te przypuszczenia. Podczas przeprowadzonego przez funkcjonariuszy badania okazało się, że 46 – latek ma ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak ustalono młodych mieszkańców naszego miasta zainteresował fakt, że kierujący nissanem pod dojechaniu do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną zatrzymał pojazd pomimo tego, że miał zielone światło. Gdy ruszył tor jego jazdy wskazywał, że może być pod wpływem alkoholu. W związku z tym zgłaszający pojechali za nim i gdy zatrzymał on pojazd podbiegli do auta zabierając mu kluczyki.

Następnie o zaistniałej sytuacji powiadomili dyżurnego siedleckiej komendy. Dzięki tej właściwej reakcji młodych ludzi kompletnie pijany kierowca nie zrobił nikomu krzywdy. Za tę postawę i zachowanie serdecznie dziękujemy.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

2 komentarze

  1. gdańsk dodano 9 lat temu

    no co u nas to takim dają medale zasługi:)Że nie zabili:)

  2. A.S. dodano 9 lat temu

    brawo brawo oby więcej takich zatrzymań przez mieszkańców, nie bójmy się powiedzieć STOP PIJAKOM. PIŁEŚ NIE JEDŹ!!!
    WIELKI SZACUN

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?