SPIN

Garbaczewski w Agencji Rozwoju Miasta? Transfer roku?

Beata Głozak czwartek, 28 czerwca 2012, 23:44 Siedlce, Wydarzenia

Jaką koszulkę ostatecznie założy Jacek Garbaczewski? Fot. BGBardzo prawdopodobne, że dociekliwy w kwestii funkcjonowania Agencji Rozwoju Miasta Siedlce radny Jacek Garbaczewski nie postawi w ogniu krzyżowych pytań Mirosława Pawłowskiego, prezesa spółki. Dlaczego? Bo ciężko mu będzie przepytywać własnego … szefa.  Wojciech Kudelski, prezydent Siedlec potwierdza: Prowadzimy rozmowy z radnym Garbaczewskim, bo w Agencji jest potrzebny szef do promocji.

Jak nieoficjalnie dowiedział się SPIN radny ma zacząć pracę w spółce od 1 sierpnia. Jeżeli informacje się potwierdzą będzie to bez wątpienia najciekawszy transfer w tej kadencji samorządowej. Czy tak się stanie? Jacek Garbaczewski nie był dzisiaj rozmowny.

– Nie mówię o tym czy dostałem propozycję pracy w Agencji czy nie dostałem. Mówię „nie myślę o tym”, bo jadę teraz na urlop. Znam swoją przyszłość; jadę dzisiaj na mecz na Stadionie Narodowym i będę kibicował Włochom chociaż myślę, że będą mieli bardzo ciężką batalię z Niemcami. A potem wracam do Siedlec i jutro będę świętował apostołów Piotra i Pawła. Na dziś pracuję w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie Filia w Siedlcach – powiedział.

Prezydent Siedlec Wojciech Kudelski powiedział nam nieco więcej.

– Prowadzimy rozmowy z panem Jackiem Gabaczewskim, bo w Agencji jest potrzebny szef do promocji – powiedział nam Kudelski i dodał, że Garbaczewski to bardzo zdolny człowiek, który „potrafi świetnie poruszać się w sprawach informatycznych”. Prezydent zaznaczył jednak, że jego zatrudnienie w ARMS nie jest przesądzone, ale on takie rozmowy popiera. – Każdy człowiek, który pokazał, że potrafi zrobić coś dobrego dla miasta powinien być wykorzystany – przyznał.

Zapytany przez nas czego dowodem będzie ewentualne zatrudnienie Jacka Garbaczewskiego w Agencji prezydent wyraźnie zaznaczył, że na pewno nie można tego traktować jako próby uciszenia radnego.

– Jeżeli popatrzy pani na strukturę zatrudnienia w urzędzie siedleckim, to ja nikogo nie zwolniłem i nie zatrudniłem ze względu na opcję polityczną, a jeśli ktoś z naszych mieszkańców potrafi dobrze pracować na rzecz miasta to ja mu daję szansę – przekonywał Wojciech Kudelski. Czy radny może zostać członkiem zarządu ARMS (wiązałoby się to z rezygnacją z mandatu)? – Pani mnie „ciągnie za język” a nie wiadomo, czy w ogóle będzie tam pracował. To prezes o tym zadecyduje, bo to on będzie za niego odpowiadał. Jeśli domówią się co do zakresu obowiązków, to tak a na razie tam już jest wiceprezes z Platformy i będzie to też jakaś wola Platformy. Niech pani pamięta, że mamy koalicję i ja muszę zwracać też uwagę żeby była równowaga, bo to też kwestia utrzymania koalicji. Jeśli ja zacznę zatrudniać tylko ludzi z PiSu to nie będzie absolutorium – zakończył prezydent.

64 komentarze

 1. znajomek dodano 9 lat temu

  Cieszy mnie ta informacja, chociaż jak widać, jeszcze nie jest potwierdzona i sprawdzona… jeśli tak by się stało, agencja miałaby szansę odbić się od dna, do którego się niebezpiecznie zbliżyła, o ile pan Jacek postara się i nie zawiedzie nadziei w nim pokładanych. POwodzenia 🙂

 2. efaster dodano 9 lat temu

  ha i zaczeły się targi polityczne, rączka rączke myje no ładnie za "ciepłą" posadkę tak się "sprzedać" żeby uciszyć nie wygodne sprawy. No ładnie meczyk Niemcy – Włochy na Stadionie Narodowym (cóż może Pan Jacek zobaczy jak wygląda pożądny stadion z 4 trybunami nie z jedną z oświetleniem a nie bez taki wzór do naśladownia dla ARM) później Piotra i Pawła czyli dzień wolny w pracy w WUP (urlop ??) bo w Polsce to normalny dzień pracy (to nie Italia). Ech ….. grunt to mieć znajomości i poparcie (ja Tobie a Ty mi) cóż kariera niczym z Nikosia Dyzmy (od grabaża z Zielonki do Prezesa spółki Polski Cukier) a nie sorry od kierownika działu promocji UM do kierownika działu promocji ARM przy okazji zaliczając dyrektorowanie w NK i fuchę w WUP. A przyznam że jak wielu Siedlczan ubolewałem na decyzją Prezesa Max Film-u (uważałe że zatrudnienie p. Jaskulskiej było błędem) ale jak widać nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ale to już histora, teraz mamy ARM z rozgrzebanym budowę basenu (szumnie nazywanym Aquaparkiem) nie wiadomo kiedy zostanie ukończony bo narazie trwa i trwa inwentaryzacja, ponoć (wg. agencji) ma być rozpisany przetarg na wykonawce w lipcu bądź sierpniu ale jeszcze projektant nie dokończył zmian w projekcie a odsetki od kredytu na budowę cały czas lecą ale o tym oczywiście cisza bo to niewygodny temat dla władzy. To samo z południową trybuną 4 przetargi były i cisza i znów będzie "płacz" że kibiców gości przyjmować nie mogą bo nie ma odgrodzonego wejścia i toalet od kibiców miescowych (z Prochem Pionki jakoś poszło ale to był baraż o 4 lige więc MZPN przymkną oko, ale na 2 lige PZPN nie pozwoli na takie zabawy). Teraz aby to trochę zakryć ARM przypomniała sobie o hali z lat 60-tych na Prusa 6, która znów przejdzie enty remont, a piłkarze ręczni UKS Prus jak nie mieli gdzie grać tak nie mają i "'mecze u siebie" muszą grać w Łosicach (wcześnie było mówione o Węgrowie) bo żadna hala w Siedlcach nie spełnia wymogów (wszystkie są za wąskie nawet te niedawno oddane przy Królówce i ZS nr 2). Więc co tu ….

 3. efaster dodano 9 lat temu

  … reklamować ?? Jak ARM nie ma kasy na jaką kolwiek reklamę (wszystko co buduje – buduje za pieniądze z kredytów) i jeszcze ani złotówki nie zarobiła – rok w rok przynosi same straty mimo iż to spółka prawa handlowego i takowa już by dawno splajtowała będąc samodzielnym podmionem na rynku, ale "mamusia" (czytaj UM) nie da "umrzeć" spółce "córce" ta bierze na siebie długi przez co nie narusza ogólne długu miejskiego a w zamian miasto jest gwarantem obligaci agencji. I tak wszyscy są heppy …. ot taka kreatywna księgowość w majestacie prawa, nic dziwnego że Pan skarbnik Paryła nie lubi (ta co ja gadam On go pewnie nie nawidzi) Ministra Finansów Pana Profesora Wicenta Rostowskiego za ukracanie długów somorządom, ba chciałbym zobaczyć reakcję naszych władz jak MF wyda rozpożądzenie wliczania do długu gminy zobowiązań spółek komunalnych i zależnych od gminy. O wtedy było to ciekawe dług by urusł szypciutko do poziomu grubo przekaczającego ustawowe 60%. Ale wracając do meritum sprawy cóż przykre to jak można łatwo "sprzedać się" dla kilku srebrników …. Przyznam szczerze iż zawiodłem się na Panu, Panie Jacku myślałem iż będzie to "coś" nowego w RM taki powiew świerzości i nowoczesności w RM …. bo już miałem dość emerytów albo "starych" dewotek kościelnych spod znaku radia maryja którym przeszkadza wszystko i wszyscy od dzieciaków na deskach pod przechodnią na Kurpiowskiej po helikopter z Polmosu itp. Te miasto wymiera młodzi uciekają z tąd na zachód do większych miast (Warszawa, Poznań, Wrocław) bo tam jest normalność, neutralność światopoglądowa a u nas ?? wszechobecny pis, kościół katolicki i media Rydzyka :(( przykre to ale prawdziwe, więc radze kto może niech ucieka z tąd jak najdalej

  Pozdrawiam Serdecznie
  były wyborca PO
  efaster

 4. żenujący POPiS dodano 9 lat temu

  SZOK I NIEDOWIERZANIE, DNO KOMPLETNE MORALNE DNO

 5. bb dodano 9 lat temu

  i tak sie załatwia sprawy. Trzeba troche popyszczeć i dadzą stołek i znów jest wszystko ok.
  nie ma to jak byc dociekliwym.

 6. bez przesady.. dodano 9 lat temu

  To projekt politycznego przedsięwzięcia Prezydenta mający na celu skanalizowanie Garbaczewskiego. A ARMS to przedsiewziecie wyłacznie BIZNESOWE. Zatem hipokryzja Prezydenta sięga Himalajów. Sądziłem że trzeba zatrudniać fachowców a nie PISowców lub PEOwiaków. Ale cóz, reszta to ś….e.

 7. pan prezydent dodano 9 lat temu

  Pochwały dla radnego PO ze strony Prezydenta nie zdarzają się często. Coś ciekawego musi być na rzeczy 🙂

 8. arms dodano 9 lat temu

  Prezes już niedługo nie będzie decydował o niczym w Agencji, bo ma inne plany na siebie, będziemy mieli nowy mega transfer i nowe władze w spółce…

 9. a fuuuuuu dodano 9 lat temu

  Już wiadomo za co pan radny dziękował robiąc meksykańską falę panu prezydentowi. Należy pan panie radny do ciekawego gatunku-bezkręgowców moralnych.

 10. HIHIHI dodano 9 lat temu

  w nawiązaniu do EURO 2012 😉

  CR7 – JG7 hihihi

  i mamy dwie gwiazdy na różną skale: światową i miejską 😉

 11. L dodano 9 lat temu

  Panowie Efaster żyje.Pozdr L.

 12. efaster dodano 9 lat temu

  Leszek żyje, żyje ale ma dosyć tego całego syfu i kolesiostwa wszechogarniającego :((

 13. realista dodano 9 lat temu

  A czego się spodziewaliście??? Że radni będą radnymi i będą się zajmować sprawami miasta/ to znaczy naszymi sprawami??? Tylko naiwny człowiek może tak myśleć. Można śmiało stwierdzić, że WIĘKSZOŚĆ "radnych" startowała na radnych, żeby odbić się do dalszej kariery. Czyli zdobyć"stołek", ą że te stołki rozdawane są tylko partyjnym kolegom i koleżankom niezależnie od tego co porafią to w Siedlcach staje się normalnością i każdy kto o tym wspomni nazywany jest krytykantem. Sam znam kilka przykładów Pan Jacek dopisał się do wzorcowej listy "radnych" kńczących swoją kadencję natychmiast pointratnej propozycji objęcia stanowiska. Na pierwszym miejscu oczywiście stoi pewnien pan co dwa czy trzy razy wybieraliśmy go radnym a radnym był choć jeden tydzień? I kolejny raz wystawi swój baner i kolejny raz wiadomo jakie berety go wybiorą. Tak samo i z Panem Jackiem G. tacy ludzie zawsze będą nas wykorzystywać tylko do płacenia podatków. A my wyborcy dobrowolnie dajemy im do tego prawo nic w zamian nie wymagając. A jak coś wytkniesz na forum że coś ci się nie podoba to jeszcze taki postraszy cię sądem.

 14. HMMMM dodano 9 lat temu

  Na sesji RM uczczono Pana Konstantego minuta ciszy a gdy chowano urne z prochami Pana Domagaly garbaczewski inicjowal chocholi taniec…wstyd i hanba

 15. matematyk do hmmmm dodano 9 lat temu

  o czym mówisz?

 16. znam pana Jacka i pana Jariusza dodano 9 lat temu

  Głosowałam na nich w wyborach ,a teraz widząc co uczynili z mandatem danym przez społeczeństwo z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że nimi gardzę.Dla mnie to zwykłe "sprzedawczyki" co to dla posadki zrobią wszystko.Wielu moich znajomych myśli tak samo, jesteśmy młodymi ludzi i to właśnie w ludziach młodych pokładaliśmy nadzieję na zmianę tego miasta.No cóż trzeba zmienić konia ,szkoda że nie zagłosowałam inaczej.

 17. Miało być Mariusza przepraszam ale tak wkurzyła mnie ta informacja dodano 9 lat temu

  W ARM dzieje sie tyle złego a ten idzie na kierownika od promocji.Co tu promować? I kolejne pieniądze na stworzony specjalnie etat i to kolejny kierowniczy,a niedawno sami panowie mówili że agencja przynosi straty bo tam są same prawie stanowiska kierownicze.Mam nadzieje że pan Jacek pokaże że ma "jaja" i oferty nie przyjmie wyżej niż swój interes stawiając interes miasta i mieszkańców.Mandat radnego to nie byle co -to zaufanie jakim obdarzyli go wyborcy.

 18. liberał dodano 9 lat temu

  Realista, sama prawda z Twoich ust wyleciała.

 19. opole dodano 9 lat temu

  prawa jest taka, że radny nic nie może, to niepotrzebna instytucja, funkcja dla funkcji

 20. do matematyka dodano 9 lat temu

  Napisałęm skrótem ale jeśli nie kojarzysz, rozwinę myśl.Na sesji Rady Miasta uczczono pamięc zmarłego Konstantego Domagały minutą ciszy na tej samej sesji kilkadziesiąt minut później ( w momencie kiedy na cmentarzu dokonywały się obrzędy pogrzebowe) Garbaczewski zainicjował "meksykańską falę na cześć prezydenta. To tyle…dla mnie to wstyd i hańba.

 21. serendipitie dodano 9 lat temu

  Dziewczyny, za dociekliwość powinien Was prezydent skierować co najmniej do promocji PEC albo MPK albo i w ogóle do promocji magistratu 🙂 To byłby dopiero transfer 🙂

 22. jak samopoczucie panowie z PO? dodano 9 lat temu

  Jak Panowie z PO podoba Wam się sytuacja? hehe podrzucono Wam zgniłe jajo i teraz nie wiecie co z nim zrobić:)

 23. Prezydent.... dodano 9 lat temu

  Szykuje sobie nowy stołek po wyborach. Będzie zapewne kadrowcem w Agencji. Przecież już dziś pracuje nad zatrudnieniem tam pracownika. Pomylił swe funkcje. Może tam zmienić Pawłowskiego, ale do zatrudniania tam pracowników … mu w…a. Niech nie myśli iż jest wszechmocny i że wszystkie stolce są dla tzw. koalicji.

 24. do hmmmm dodano 9 lat temu

  mylisz się, i to bardzo, ale myślę, że nawet robisz to celowo i wprowadzasz ludzi w błąd celowo właśnie… otóż na ceremonii pochówku byli też i radni, więc piszesz głupoty z tym swoim chocholim tańcem i falą…która zresztą była przed wyjazdem na cmentarz. Trudno zrozumieć więc twoją intencję inaczej jak celowe wprowadzanie zamętu i próby wmówienia ludziom że białe to nie białe tylko czarne… i to jest właśnie żenujące, zajmij się sobą i swoimi problemami, bo jak widać, masz ich sporo.

 25. PO dodano 9 lat temu

  ta partia w ogóle ma problem sama ze sobą: na czele w mieście radny Kordecki, który nie jest w klubie radnych PO (!!!), dalej poseł Kozaczyński i jego jedyna misja: piłka nożna, a wszystko inne może nie istnieć, do tego jeszcze kilka innych przykładów i sytuacja staje się naprawdę nieciekawa. Wywalić obiboków, nieudaczników i ludzi "wątpliwych społecznie" – tylko wtedy może się coś w tej PO siedleckiej zmienić.

 26. DO "do hmmmm" dodano 9 lat temu

  Jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem to wtedy możemy konwersować, celowo? oczywiście ,że piszę celowo chyba jedynie Ty robisz to przypadkiem a ,że trudno Ci zrozumieć intencję zawartą w moim poście to już nie moja wina…różnica między nami jest taka,że ja byłem na sesji RM i na uroczystościach pogrzebowych, więc wiem o czym piszę żałosny daltonisto.Garbaczewski pląsający w rytm muzyki PiSu ŻENADA

 27. kolega dodano 9 lat temu

  Panie Jacku, pokaż Pan charakter i podziękuj prezydentowi za taką propozycję. Dla Pana to tak jak jałmużna. Pan już zrobił wiele i ma Pan kupę do zrobienia w WUP-ie.

 28. niech pan tą kupę najlepiej zrobi w wc dodano 9 lat temu

  a charakter to ten pan już pokazał nie jeden raz aż mdli od tego pokazywania

 29. Obiektywnie dodano 9 lat temu

  Bez przesady. Jeśli w ARM potrzebny jest ktoś od promocji, to nie trzeba od razu robić z niego członka zarządu, tylko specjalistę z wynagrodzeniem odpowiednio niższym. Gwarantuję, że w Siedlcach znajdzie się na ten skromniejszy "stołek" wielu chętnych, którzy jak chce Pan prezydent „potrafią świetnie poruszać się w sprawach informatycznych i potrafią zrobić coś dobrego dla miasta"
  Nawet w Urzędzie Pracy, gdzie pracuje JG marnuje się specjalista od promocji sprawdzony w UM, i z właściwej "opcji".
  A może o to chodzi, żeby to nie JG, a ktoś inny wszedł do Zarządu Agencji??? I nie musiałby rezygnować z mandatu radnego…

 30. do prezydenta dodano 9 lat temu

  Panie prezydencie, bardzo dobry pomysł Pan przejawił w tym, co tu czytam. Jeśli PO nie potrafi zagospodarować potencjału swoich ludzi, pan to zrobi za nich. Popieram Pana pomysł w związku z JG w 100% i gratuluję koncepcji, która znowu zaprowadzi Pana do sukcesu.

 31. Siedlczanin od zawsze dodano 9 lat temu

  Garbaczewski to porażka .Ten dandys wypomadowany laluś powinien zniknąć z rady miasta. I w d** w ogóle z tą radą miasta, tym wsiowym klimatem . "PKS-y" rządzą moim miastem. Po prostu "Jarzębiny" jesteście. W każdej opcji porażka , na prawo i lewo i w środku. Największy żal mam do STS-u. Jesteście nijacy i wstyd mi za Was, nie zasługujecie na pierwszy człon waszej nazwy (Siedleckie). Zdradziliście Siedlce na rzecz buraczanej władzy. To już nie jest miasto!!!! to WIOCHA SIEDLCE (WS). Jeżeli SPIN jest siedlecki i ma duszę siedlecką to nie będzie cenzurował mojego komentarza.

 32. gdańsk dodano 9 lat temu

  też mi news:)Ja o tym wiem od listopada 2011:)

 33. mieszkanka dodano 9 lat temu

  Oto jak "koryto" deprawuje ludzi,pozbawia ich szacunku innych,a w szczególności wyborców.Nigdy więcej nie oddam głosu na siedlecką PO.To ugrupowanie w naszym mieście zaprzedało się kompletnie.Ja też żałuję oddanego głosu na obydwu panów.Trzeba było postawic na pana Macieja Drabio ten może by sie nie "sprzedał",miał kilka dobrych pomysłów i w poprzedniej kadencji widać było,że interesują go problemy zwykłych ludzi ,w tej kadencji również SLD ma odwage głosować na "nie".Jeśli pan Garbaczewski przyjmie tę propozycję to udowodni jak w Siedlcach "handluje się" stanowiskami i jak kupuje się za nie zgodę na nie do końca korzystne dla miasta i mieszkańców decyzje.WSTYD .

 34. komentatorzy dodano 9 lat temu

  Ludzie, spokojnie… decyzję pozostawcie radnemu, nie oceniajcie czynów, których jeszcze nie ma, bo nie przystoi to wszystkim uważającym się za inteligentnych i uczciwych. Mam wrażenie, że gdyby SPIN opublikował adresy internetowe komentatorów, okazałoby się, że wiele z tych wpisów, to jedna-dwie osoby, podpisująca się różnymi dziwnymi nickami, celowo wprowadzając zamieszanie i oczerniając człowieka. Dla mnie to niesprawiedliwe, że redakcja dopuszcza opluwanie ludzi a z drugiej strony nie publikuje danych tych, którzy to robią. To dopiero wstyd, hańba i jeszcze nie wiem co… 🙂

 35. efaster dodano 9 lat temu

  Drogie Panie

  czy mój wpis o tym, że Prezydent kłamie był za ostry. No sorry nie ja zatrudniałem p. Zuzannę Demczenko w UM, czy panią Skup w CKiS (obie z pis).

 36. do komentatorzy dodano 9 lat temu

  Na szczęście nie Ty decydujesz o wolności słowa a każdy ma prawo do swojego zdania falsyfikacie.Widze ,że Ty podpisałeś się imieniem i nazwiskiem … tak na marginesie ładnie się nazywasz..WSTYD I HAŃBA hehehehe ach i jeszcze coś dla mnie postępowanie Garbaczewskiego to najczystszej postaci chęć zysku i prywata. Znam wielu młodych ludzi lepiej wykształconych od Niego i przede wszystkim wykształconych kierunkowo, znających języki itd , którzy muszą uciekać z tego miasta…ponieważ nigdy nie będą mieli szans na taką posadę NIGDY.

 37. efaster dodano 9 lat temu

  Panie ze SPIN-u już mnie nie lubią :((

  (płacze) 🙁

 38. do efastera dodano 9 lat temu

  Panie ze spinu moim zdaniem idą drogą kuriera siedleckiego. Tzn drogą włażenia Kudelskiemu w 4 litery…

 39. Mańka dodano 9 lat temu

  Panie Jacku, niech Pan przyjmie tą posadę i pokaże wszystkim tym zazdrośnikom i pełnym goryczy, że Pan potrafi dobrze pracować, a przecież to sie najbardziej liczy. Trzymam kciuki i pozdrawiam.

 40. do "kolegi" dodano 9 lat temu

  "Kolego" powiedz mi trochę wiecej co jest do roboty w WUPie? Bo jakos wielkiego ruchu poza targami pracy ( od czasu do czasu) to ja tam nie widze.
  Tam spokojna praca jesli to można nazwać pracą. To jest stworzone by były stanowiska dla swoich (czytaj: polityczne). Prawdziwa praca to jest ale w PUP.
  Może coś wiecej mi powiesz o pracy w WUPie.

 41. mańka nie żartuj dodano 9 lat temu

  Jak można dobrze promowac coś takiego jak ARM bez wpływu na decyzje.Tym bardziej że sam pan Jacek cały czas krytykował działania agencji ,wiec posunięcie prezydenta było trafione-niech teraz promuje czyli mówi dobrze o poczynaniach agencji.Tylko gdzie tu sumienie radnego ,musi mu sie zacząć podobać zarząd bo to teraz będzie jego pracodawca.Ta sytuacja to właśnie obłuda i "sprzedawanie "się za stanowiska.W Siedlcach mamy to opanowane do perfekcji,a wniosków o finansowanie inwestycji do UE nie ma kto pisać ot i co -tacy fachowcy.

 42. Pan Jacek już pokazał jakosc swojej pracy w kilku miejscach dodano 9 lat temu

  dziękujemy mu za to i nie chcemy efektów pana pracy juz więcej oglądać.Machamy na "do widzenia" białą chusteczką! i krzyczymy :Uwolnić Siedlce od Garbaczewskiego!

 43. do "Kolega" dodano 9 lat temu

  Kolego powiedz mi jaka jest praca w WUPie, ile tej pracy poza z czasu zorganizowaniem targów pracy. Jakos na drugim pietrze nic sie nie dzieja, "jaki tu spokój la la la la" jak to śpiewa jeden z polskich zespołów. Owszem na I pietrze to dopiero jest praca w PUP.
  Więc może się czegoś wiecej dowiem od "kolegi"?

 44. TAK dla Jacka! dodano 9 lat temu

  Tak, właśnie Jacek pokazał, jak fajnie może wyglądać promocja miasta, jak nowocześnie i bez kompleksów można robić dni Siedlec (to od jego czasów impreza nabrała rozmachu), za jego kadencji w urzędzie miasta powstało wiele fajnych inicjatyw, które do dziś są kontynuowane. W kinie też chyba było dobrze, cały czas mnóstwo spotkań, imprez, koncerty, wystawy, nie tylko filmy, (tak jak niestety wygląda to teraz). Jacek ma za sobą b. dużo ludzi chętnych do pomocy, pracy na rzecz tego miasta. Zresztą, pożyjemy, zobaczymy i na pewno efekty pracy będą widoczne!

 45. NIE dla Jacka! dodano 9 lat temu

  haha to po prostu śmieszne.Z UM odszedł sam i nikt po nim nie płakał , z Kina już Go usunięto- taki był wspaniały, w WUPie pracę załatwił kolega ale zaraz zaraz a gdzie słynne przedszkole ??? które ten Pan miał otwierać??? zbankrutowało??? to gdzie jest ta dobra praca tego pana , nie zauważyłem????!!! NIE DLA JACKA

 46. więcej honoru dodano 9 lat temu

  zupełnie Cię nie rozumiem, Robert…skąd w Tobie tyle nienawiści, tyle jadu??? Weź się w garść, naprawdę nie musisz codziennie pisać kilku postów oczerniających Jacka, Mariusza Dobijańskiego, a ostatnio i Pawła Narojka, żeby poczuć się lepiej… są inne sposoby, żeby poprawić sobie samopoczucie niż opluwanie drugiego człowieka. Dobro oddawane drugiemu wraca – ale zło już niekoniecznie, ono powoduje, że jesteś jeszcze bardziej sfrustrowany życiem. Pamiętasz swoje hasło z kampanii wyborczej – chciałeś być człowiekiem honoru – bądź nim więc teraz! A tak każdy Twój tego typu czyn nie pozostaje bez echa, tylko niszczy Cię od wewnątrz.

 47. do "Kolega" dodano 9 lat temu

  Co do imprez innych poza filmami wyszło tak, że Jacek trafił na okres remontów obu ośrodków kultury i biblioteki. Więc naturalnym było organizowanie imprez w nowym kinie z korzyścią dla Jacka ale rola tutaj dyrektora to była jedynie w udostępnianiu sali na daną imprezę. I tyle. Orchidea też tętniła życiem gdyż MOK i CKiS organizowały ciekawe imprezy i tam.

 48. ha! dodano 9 lat temu

  właśnie panie Robert, niech pan się zajmie sobą i swoim EGO zamiast dowalać "kolegom", bo jak nie, to przyjdzie Doktór i pana uleczy 😛 dobre, nie wpadłem na to wcześniej!!!

 49. Panie radny dodano 9 lat temu

  donoszenie , intrygi i plotki to pana domena

 50. Piszę na spinie dodano 9 lat temu

  a nie jestem Robertem tylko zwykłą mieszkanką tego miasta,wiem o kilku osobach,które zabierają tu głos i też są zwykłymi mieszkańcami.Dlaczego w siedleckich mediach i u naszych rządzących panuje takie dziwne przekonanie,że jak ktoś pisze krytycznie o władzy to zaraz musi być zawistnym kolegą,sfrustowanym nieudacznikiem albo przeciwnikiem z innej partii.Czy naprawdę panowie radni i pan prezydent oraz jego otoczenie myślą,że siedlczanie to głupcy,którzy niczym się nie interesują i niczego nie rozumieją ,a już na pewno nie zabierają głosu w sprawach dotyczących miasta.BŁĄD,NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Nie poprawiajcie sobie nastroju takim myśleniem bo nie ma ono nic wspólnego z rzeczywistością

 51. kudelski dodano 9 lat temu

  jacku idziemy na piwo?:)

 52. HEHE dodano 9 lat temu

  Dobry żart ale czy żart ? już niedługo możemy oglądać taki obrazek- dwaj przyjaciele Pawłowski i Garbaczewski aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

 53. tylko mieszkaniec dodano 9 lat temu

  Ktoś napisał"właśnie Jacek pokazał, jak fajnie może wyglądać promocja miasta, jak nowocześnie i bez kompleksów można robić dni Siedlec (to od jego czasów impreza nabrała rozmachu), za jego kadencji w urzędzie miasta powstało wiele fajnych inicjatyw, które do dziś są kontynuowane" Ciekaw jestem bardzo któreż to fajne inicjatywy Pana Jacka są kontynuowane? to tylko ciekawośc "dowalanie."
  Ludzie, tak naprawdę to wszystko co się dzieje w zatrudnianiu członków PISU czy PO czy innych jest postanowione, ustalone, wybrane, przyklepane w uRzędzie Miasta bez naszego czyli mieszkańców udziału. Tyle naszego co sobie tutaj popiszemy, ale dobre i to.

 54. tylko mieszkaniec dodano 9 lat temu

  Chciałem napisać " to tylko ciekawośc , NIE "dowalanie."

 55. koń by się uśmiał dodano 9 lat temu

  "to ja nikogo nie zwolniłem i nie zatrudniłem ze względu na opcję polityczną," Powtórzę za Piszę na spinie: Czy naprawdę panowie radni i pan prezydent oraz jego otoczenie myślą,że siedlczanie to głupcy,którzy niczym się nie interesują i niczego nie rozumieją ,a już na pewno nie zabierają głosu w sprawach dotyczących miasta?.

 56. mm dodano 9 lat temu

  "Prowadzimy rozmowy z panem Jackiem Gabaczewskim, bo w Agencji jest potrzebny szef do promocji" – (…) Garbaczewski to bardzo zdolny człowiek, który „potrafi świetnie poruszać się w sprawach informatycznych”.

  Pytanie od kiedy promocja ma tak bezpośredni związek ze sprawami informatycznymi. Może po prostu należałoby zatrudnic informatyka, albo PRAWDZIWEGO specjalistę od PRu, który się na tym zna..

 57. mieszkanka dodano 9 lat temu

  Mo syn jest świetnym specjalistą od informatyki,poza tym skończył kierunek związany z promocją i pr.Podejmie sie tej pracy za połowe pensji obiecanej panu radnemu.Myslę ,że to dla miasta korzystne nieprawdaż?

 58. Jarek dodano 9 lat temu

  To co ,że korzystne skoro nawet nikt nie będzie chciał CV Pani syna zobaczyć! Przyjazne miasto? dla kogo? dla takich jak garbaczewski? to ja dziekuję-wolę wieś:)

 59. Robert Niezwykły! dodano 9 lat temu

  "nie jestem Robertem, jestem ZWYKŁĄ siedlczanką" – do łez rozbawił mnie ten tekst a tak naprawdę nietrudno skojarzyć, że ta sama osoba wpisuje się pod artykułem kilkanaście/dziesiąt razy, "Robercie/zwykła siedlczanko", vel "Jarku", vel "mieszkanko", vel "nie dla Jacka", vel "piszę na Spinie" vel "do komentatorzy"… vel "znam pana Jacka" vel "hmmmm" vel niewiadomo co / kto jeszcze 🙂 Prawda, że łatwo to rozpoznać? 🙂

 60. Tofik dodano 9 lat temu

  Do"Robert Niezwykły"-rozumiem ,że Pan Jacek chciałby żeby pisała to jedna osoba ale niestety to normalne opinie ludzi"zwykłych" ludzi a może "niezwykłych ludzi" , ma Pan naprawdę kompleksy Panie Jacku:)

 61. piszę na spinie dodano 9 lat temu

  mój komentarz był tylko jeden. to żałosne co robi tu ktoś ze zwolenników lub sam pan jacek.to tylko potwierdza jak mali ludzie reprezentują nas mieszkańców.chętnie powiedziałabym to panu w twarz bo te podejrzenia są równie denerwujące jak sytuacja z "handlem"stanowiskami

 62. Belzebubiusz dodano 9 lat temu

  Jacuś szanuj się.

 63. mieszkanka dodano 9 lat temu

  Proszę nie mieszać mnie w jakieś osobiste rozgrywki .Napisałam co myślę i obym miała okazję spotkac któregos z naszych radnych z PO to o swoim zmarnowanym głosie powiem mu osobiście.To jest chore,że człowiek nie może uwierzyć,że ludziom nie podoba sie taka postawa jaką prezentuje.Wygodniej myśleć,że to zawistny kolega.Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

 64. mm dodano 9 lat temu

  Siedlce mają świetnych specjalistów od antypromocji (chociażby słynne wystąpienie w programie Jaworowicz – genialnie rozegrane!). Sądzę, że Garbaczewski będzie równie doskonałym "specjalistą" w tym zakresie. Jak patrzę na to jacy ludzie robią karierę w tym mieście to jest naprawdę smutne.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?