SPIN

POLICJA: Zatrzymany za znęcanie się nad psem

Aneta Borkowska czwartek, 28 czerwca 2012, 09:28 Aktualnie, Wydarzenia

26 czerwca siedlecka komenda została powiadomiona przez 25 – letniego mieszkańca gm. Kotuń o tym, że jego ojciec zabił, a następnie zakopał w pobliżu posesji jego psa. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wspólnie z lekarzem weterynarii odnaleźli miejsce, gdzie zakopane było ciało psa.

Obecnie pracujący przy tej sprawie policjanci szczegółowo wyjaśniają przebieg całego zdarzenia. Wskazany sprawca, którym jest 53 – letni ojciec właściciela czworonoga został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

W przypadku potwierdzenia się zarzutów mężczyźnie za znęcanie się nad zwierzęciem grozić może do 2 lat pozbawienia wolności.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

2 komentarze

  1. A.S. dodano 9 lat temu

    2 Lata i kilkadziesiąt pał od policjantów i tez go na łańcuch

  2. miniStrant dodano 9 lat temu

    I bardzo dobrze zwierze też czuje ból ,, kto wie jaka jest różnica pomiedzy psem i blądynką? Taka, że pies nie mówi, ale rozumie wszystko" przepraszam panie o bląd włosach, ale to co robią ludzie zwierzętom to skandal

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?