SPIN

Szukasz pracy marzeń? AP Edukacja Ci w tym pomoże

Aneta Borkowska piątek, 6 lipca 2012, 09:50 Wydarzenia

Jak znaleźć pracę marzeń? Pracę w której będziemy się spełniać, rozwijać i oczywiście przyniesie  zadowalające nas zyski. Przede wszystkim musimy się zastanowić co chcemy robić, następnie uzyskać odpowiednie wykształcenie, no i oczywiście po wszystkim założyć własną firmę lub zatrudnić się u wybranego pracodawcy.

Obserwując obecny rynek pracy widzimy, że mamy głównie zapotrzebowanie na inżynierów, pracowników fizycznych i informatyków. Do tych zawodów  pracodawcy wymagają doświadczenia i praktyki. Zdarza się, że podejmujemy prace, a potem  okazuje się dla nas niesatysfakcjonująca, męcząca, a czasem nawet poniżająca.

Tylko jak i gdzie zdobyć odpowiednie umiejętności i wiedzę? Jak odbyć praktykę i uzyskać zdolności takie jak praca w grupie i komunikatywność?

Odpowiedzią i rozwiązaniem na te i inne pytania jest AP Edukacja. Dziesiątki kierunków, kursów i szkoleń. AP Edukacja dzięki swojemu doświadczeniu w nauczaniu wie, że oprócz teorii, potrzebne są  również umiejętności praktyczne. Wykładowcami w  AP Edukacja  są praktycy, mający własne firmy i pracujący w zawodach których uczą. Dzięki temu przekazują wiedzę konkretną i potrzebną. Robią to  na podstawie swoich własnych doświadczeń i wniosków.

Obecnie jest mnóstwo ludzi, którzy skończyli studia magisterskie z wiedzą ogólną i szeroką. W czasie studiów nie mieli czasu na podjęcie pracy i zdobycie doświadczenia w swoim zawodzie. Oprócz tego zdarza się, że ich wykształcenie nie starcza do podjęcia pracy, że wymagane jest jeszcze coś ponad to, co już umieją. AP Edukacja jest w stanie w krótkim czasie doszkolić,  w tym co już umiemy lub nawet przekwalifikować na zupełnie nowy zawód.

Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych i każdy pełnoletni może zacząć naukę, wystarczą  tylko chęci. A nawet ci, którzy już pracują i zatrzymali się, czują potrzebę rozwoju, mogą odbyć dodatkowe szkolenia. Dzięki temu możemy rozwijać firmę lub dostać awans, a co się z tym wiąże zdobywać większe wynagrodzenie. AP Edukacja poszerza kwalifikacje, oraz horyzonty. Porzuć więc stereotypy związane z pracą i zdobądź zupełnie nowy wymarzony zawód w AP Edukacja.

AP Edukacja, ul. Sz. Asza 2, I piętro
tel. (25) 633 31 64, 633 31 65, fax 25 633 25 31
Kontakt w sprawie szkoleń:
Paulina Zbieć, tel: 506 080 493, email: siedlce.szkolenia@apedukacja.pl

www.apedukacja.pl

Artykuł jest materiałem reklamowym, w związku z tym administracja zablokowała możliwość dodawania komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.