SPIN

POLICJA: Bezpłatny kurs na kartę motorowerową

Aneta Borkowska wtorek, 10 lipca 2012, 15:00 Aktualnie, Wydarzenia

Komenda Miejska Policji oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2012”  organizują bezpłatny, wakacyjny kurs na kartę motorowerową, który obywać się będzie od 23 do 26 lipca.

Przygotowany przez siedlecką komendę kurs składać się będzie z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Zajęcia prowadzone głównie będą przez policjantów oraz instruktorów siedleckiego WORD-u. Ukończenie kursu potwierdzone będzie certyfikatem, na którego podstawie szkoły wydadzą karty motorowerowe wraz z nowym rokiem szkolnym 2012/2013.

Ilość osób, które będą mogły wziąć udział w kursie jest ograniczona. W pierwszej kolejności zapisywani będą uczniowie, którzy dotychczas w ciągu roku szkolnego brali czynny udział w organizowanych konkursach Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Osoby zainteresowane kursem na kartę motorowerową powinny zgłosić się do podinspektora Mariana Kurowskiego z Wydziału Prewencji pod nr tel. 25 643-21-24.

źródło: KMP Siedlce

Komentarze (1)

  1. obserwator dodano 9 lat temu

    Super sprawa. Możliwość przeżycia prawdziwego kursu z wykładowcami i policją, obeznania z atmosferą robienia w przyszłości prawa jazdy, pobycia kilku dni z podwyższoną adrenaliną i solidne przygotowanie do prowadzenia motoroweru zarówno teoretyczne, jak i praktyczne.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?