SPIN

Wybrano nowe władze powiatowe PSL

Aneta Borkowska piątek, 13 lipca 2012, 09:27 Aktualnie, Wydarzenia

6 lipca na zjeździe powiatowym PSL wybrano nowy 29-osobowy zarząd powiatowy. Prezesem Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego został Krzysztof Borkowski, Poseł na Sejm RP.

Wiceprezesami zostali: Stanisław Kaliński (prezes zarządu gminnego w Skórcu) oraz Dariusz Stopa (Siedlce) . Na sekretarza wybrano Justynę Poboży.

W skład prezydium powiatowego weszli: Zygmunt Wielogórski, starosta siedlecki, Dariusz Młynarczyk (Wiśniew), Piotr Jedynak (Paprotnia), Piotr Dymowski (Przesmyki), Tomasz Ługowski (Mordy), Andrzej Wróbel (Zbuczyn).

opr. ab

9 komentarzy

 1. cccc dodano 9 lat temu

  sami zieloni karierowicze

 2. Narodowiec dodano 9 lat temu

  Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze nie

 3. Arbuzy dodano 9 lat temu

  Słyszałem taki dowcip, że PSL to arbuzy. Na wierzchu zieloni, w środku czerwoni.

 4. za judaszowe srebrniki zrobią wszystko, dodano 9 lat temu

  włącznie ze sprzedaniem własnej matki

 5. Porządni ludzie dodano 9 lat temu

  Dzięki nim nasz powiat się rozwija. Zawsze pamiętają, że pochodzą stąd i dużo robią dla tego regionu.

 6. spory ten zarząd dodano 9 lat temu

  dwudziestodziewięcioosobowy… 🙂

 7. miniStrant dodano 9 lat temu

  Ta Partia tylko się kompromituje w sejmie bo zawiera z każdym układ, aby być i żłobu bez honoru i ambicji. Niech rozliczą Telefony Podlaskie do końca

 8. ??? dodano 9 lat temu

  A co z Andrzejem Rymuzą? Swego czasu wydawało się, że PSL postawił na zmianę pokoleniową, a tu proszę bardzo – wraca Krzysztof Borkowski, Wielogórski czyli nasi starzy znajomi 🙂 Niedługo jednak będą musieli odmłodzić kadrę bo życie na nich to wymusi. Większość starych działaczy pewnie trafi za kratki po aferze taśmowej. Oby…
  Swoją drogą to trochę śmieszne, że zarząd jest aż 29 osobowy. Członków z tego co słyszałem mają około pięćdziesięciu w powiecie – prawda to?

 9. AW dodano 9 lat temu

  A.R z PSL to największy nieudacznik i karierowicz w tym ugrupowaniu, człowiek ma parcie na stołek baz pojęcia. Totalne ze…..o:)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?