SPIN

Napisz list do samego siebie – konkurs

Aneta Borkowska środa, 18 lipca 2012, 11:07 Kultura, Wydarzenia

Siedlecka Grupa Literacka „Witraż” zaprasza wszystkich, którzy cenią sobie sztukę pisania listów do udziału w Konkursie „LITERACKI WEHIKUŁ CZASU”.

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do młodzieży jak i do osób dorosłych. Zadaniem uczestników konkursu jest nadesłanie na konkurs listu napisanego i wysłanego do samego siebie, ale o dekadę, może dwie, starszego. Obok poprawności językowej oraz warsztatowej organizatorom konkursu zależy na ideowej zawartości „przesłania”, które uczestnik konkursu chce na długi czas powierzyć kartkom papieru, a które będzie chciał na nowo „odczytać” po latach. Organizatorzy wierzą w pomysłowość autorów, ich szczerość, powagę, a nade wszystko, na odpowiedzialność za treść „przesłania”, nie ograniczając przy tym ich problematyki.

Prace konkursowe, do 5 stron maszynopisu (format A 4), należy składać do 31 sierpnia wysyłając je na adres: Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, 08-110 Siedlce, ul. Bpa. I. Świrskiego 31 z dopiskiem na kopercie „Konkurs Literacki SGL „Witraż” lub na pocztę internetową: kdt1@wp.pl 

Do pracy konkursowej należy dołączyć dane adresowe uczestnika.

Informacje o Konkursie można uzyskać pod numerami: Barbara Maksymiuk – komisarz konkursu 798622862; Krzysztof Tomaszewski – SGL „Witraż” CKiS  519743988.

źródło: CKiS

Komentarze (1)

  1. mm dodano 9 lat temu

    Bardzo dobry pomysł w dobie takiego tempa życia i komputerów, bo nie długo zapomnimy liter pisać ręcznie.
    Pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?