SPIN

Prezydent martwi się o halę przy ulicy Prusa 6

Aneta Borkowska piątek, 20 lipca 2012, 12:57 Aktualnie, Wydarzenia

Wojciech Kudelski, prezydent miasta zdradził, że ma pewne obawy związane z remontem hali sportowej przy ul. Prusa 6.

Spowodowane są głównie tym, że przetarg na inwestycję wygrała firma, która zaoferowała cenę o kilkadziesiąt tysięcy niższą niż przewidywana przez inwestora, czyli Agencję Rozwoju Miasta Siedlce. Prezydent przyznał, że obawy ma nie tylko w tym przypadku.

– Z jednej strony po to są ogłaszane przetargi i istnieje cała ustawa o zamówieniach publicznych aby wyłonić wykonawcę po konkurencyjnych cenach – mówi prezydent. – Ale z drugiej to zawsze powoduje strach czy się uda. Nie ukrywam, że się boję, ale jestem dobrej myśli. Muszę być, bo inaczej nie zrealizowałbym żadnej inwestycji w mieście – dodał.

Przypomnijmy, że remont sali ma zamknąć się w kwocie niewiele ponad 121 tys., a kosztorys przygotowany przez ARMS wyniósł 188 tys. Obawy władz są uzasadnione, bo pamiętajmy, że od marca stoi budowa aquaparku po tym jak zrezygnował z niej pułtuski Zambet. Hala przy Prusa ma być wyremontowana do końca wakacji.

ab/bg

4 komentarze

 1. antyKudelski dodano 9 lat temu

  Czego tu się bać Panie Wojtku, przecież przetarg wygrała znana siedlecka firma instalująca latarnie i sygnalizację świetlną na skrzyżowaniach. Są najlepsi, więc z wymianą podłogi tez sobie poradzą.
  A tak na serio to śmiech na sali. Zakład elektrotechniczny bierze udział w przetargu na remont sali Osiru.
  Nic nie wychodzi za Pana kadencji.

 2. karo dodano 9 lat temu

  Prezydent sie martwi ze przetargu nie wygrala firma kolegi Pana Przesmyckiego. Gdyby on wygral prezydent bylby spokojny

 3. Realista dodano 9 lat temu

  A ja się martwię o Pana Prezydenta. Panie Prezydencie, to że wygrała tańsza firma, to dobrze, bo o to w prztargach chodzi. Martwię się tym, że Pan się martwi. Bo jakby zatrudnił Pan w ARMS osoby kompetentne, a nie "partyjnych funkcjonariuszy" to nie musiałby się Pan martwić. Osoby kompetente tak opisałyby zakres robót określając paramety i cechy przewidywanych do remontów materiałów oraz normy określające jakość robót, że tani wykonawca nie miałby możliwości stosowania "zamienników'

 4. a ja się martwię o halę... dodano 9 lat temu

  przecież tam nie ma żadnego remontu!!! tyle było szumu w mediach a nic się nie dzieje!!! kiedy ten remont, czy zdążą przed sezonem?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?