SPIN

Podwójny brązowy medal w strzelectwie sportowym

Aneta Borkowska wtorek, 24 lipca 2012, 10:22 Sport, Wydarzenia
Natalia Paskudzka odbiera nagrodę za zajęcie III miejsca Fot. Szymon Maciołek

Natalia Paskudzka odbiera nagrodę za zajęcie III miejsca Fot. Szymon Maciołek

Trójka zawodników Siedleckiego Klubu Strzelectwa Sportowego DRAGON wzięła udział dniach 17-22 lipca w Ogólnopolskich Finałach Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, które odbyły się w Krakowie.

Dominika Wołosewicz, Natalia Paskudzka i Mariusz Mucha reprezentujący województwo mazowieckie na Olimpiadzie na co dzień uczą się w Technikum nr 2 w Siedlcach i trenują w SKSS DRAGON pod opieką trenera Leszka Chromińskiego.

Zawodnicy osiągnęli następujące wyniki:
Natalia Paskudzka wywalczyła 7 miejsce w konkurencji Pistolet sportowy 30+30 strzałów – juniorki młodsze. Największym sukcesem Natalii było zajęcie 3 miejsca w konkurencji Pistolet pneumatyczny 40 strzałów – juniorki młodsze. To podwójny brązowy medal ponieważ Finały Olimpiady były jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych,

Dominika Wołosewicz zajęła 23 miejsce w konkurencji Karabin pneumatyczny 40 strzałów –  juniorki młodsze i 21 miejsce w konkurencji Karabin sportowy 60 strzałów leżąc – juniorki młodsze,

Mariusz Mucha zajął 23 miejsce w konkurencji Karabin sportowy 60 strzałów leżąc – juniorzy młodsi.  i 31 miejsce w konkurencji Karabin pneumatyczny 40 strzałów – juniorzy młodsi.

źródło: Leszek Chromiński

2 komentarze

  1. Emilia dodano 9 lat temu

    Brawo Natalia :))

  2. HEYOO dodano 9 lat temu

    Gratulacjee !! :*

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?