SPIN

Power Of Trinity w sierpniu w Siedlcach

Beata Głozak wtorek, 7 sierpnia 2012, 09:29 Kultura, Wydarzenia

10 sierpnia o godz. 19. w siedleckim Amfiteatrze odbędzie się koncert muzyki reggae Sunshine Reggae podczas którego na scenie pojawią się dwie kapele: TaLLib i Power Of Trinity. W przypadku niesprzyjającej aury koncert odbędzie się w Sali Widowiskowej „Podlasie” przy ul. Sienkiewicza 63.

Bilety do nabycia w Kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6 oraz godzinę przed koncertem w Amfiteatrze.

  • 10 zł w przedsprzedaży
  • 15 zł w dniu koncertu. Ilość biletów w przedsprzedaży ograniczona do 300.

TaLLib – Tomasz Słota rozpoczął tworzenie pod pseudonimem TaLLib w 2007 roku. Od tego czasu TaLLib zagrał ponad 150 koncertów w całej Polsce i zyskał ogromną liczbę wiernych fanów. Uniwersalny, pozytywny przekaz sprawia, że utwory TaLLiba znajdują odbiorców w każdej kategorii wiekowej.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Svqv661mFgA

Power Of Trinity – powstał w Łodzi i jak większość artystów z polskiego „Manchesteru” wytworzył swój oryginalny styl oparty na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju The Clash czy Police.

httpv://www.youtube.com/watch?v=0do4WCk8Ye8

źródło: MOK Siedlce

Komentarze (1)

  1. jkfoo dodano 9 lat temu

    Kicha.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?