SPIN

Triathlon Siedlecki po raz trzeci!

Beata Głozak środa, 8 sierpnia 2012, 02:45 Sport, Wydarzenia

W niedzielę, 26 sierpnia nad siedleckim Zalewem odbędzie się trzecia edycja Triathlonu Siedleckiego. Impreza z każdym rokiem zyskuje na popularności. W jej najbliższej  odsłonie organizatorzy spodziewają się 200 zawodników z całej Polski.

Triathlon Siedlecki to propozycja dla aktywnych osób, które cenią sobie rywalizację sportową w przyjaznej atmosferze. Zmagania sportowe prowadzone będą na dwóch dystansach:

 •  rywalizacja dzieci i młodzieży (12-17 lat) – 100m pływania, 3km jazdy rowerem, 1km biegania,
 • rywalizacja open (18 i więcej lat) – 400m pływania, 10km jazdy rowerem, 3km biegania

Charakter trasy nie wymusza wielkich inwestycji w sprzęt. Wystarczą kąpielówki i okulary do pływania, zwykły rower MTB oraz buty do biegania. Doświadczenia lat ubiegłych pokazały, że na trasie każdy znajdzie rywala, z którym będzie mógł się ścigać – od początkujących po bardzo zaawansowanych amatorów, którzy pokonają trasę w około 45 minut.

Zapisy na III Triathlon Siedlecki prowadzone sąTUTAJ . Można na niej również znaleźć regulaminy imprezy i wszystkie niezbędne informacje.

Foto na stronie głównej: Daniel Strzaliński.

3 komentarze

 1. Jan dodano 9 lat temu

  Świetna impreza! Od dwóch lat śledzę działalność Leniwców i jestem pod wrażeniem. Cieszę się, że w Siedlcach mamy takie udane oddolne inicjatywy.

 2. Obserwator dodano 9 lat temu

  Wydawanie pakietów startowych 11.00 – 13.40, a start trasy długiej o 15.00? Nie za wcześnie?

 3. PiotrM dodano 9 lat temu

  Fantastycznie przygotowana impreza.

  Wielki szacunek dla organizatorów nie dość że przygotowywali trasę to jeszcze startowali 🙂

  Pozdrawiam i do zobaczenia za rok

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?