SPIN

KOMUNIKATY: Poszukują świadków lipcowego wypadku

Beata Głozak środa, 22 sierpnia 2012, 18:53 Siedlce, Wydarzenia

Miejska policja zwraca się do siedlczan z dwoma komunikatami. Pierwszy z nich dotyczy pomocy w ustaleniu tożsamości nieżyjącego mężczyzny a drugi w ustaleniu świadków wypadku.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości nn mężczyzny, którego zwłoki odnaleziono 5 sierpnia w Siedlcach przy ul. Zbrojnej, w budynku byłej lokomotywowni.
Rysopis: mężczyzna w wieku od 35 do 45 lat, średniej budowy ciała, wzrost około 185 cm, brak widocznych znaków szczególnych.
Strój: spodnie dżins koloru niebieskiego, czerwono-czarna koszulka z krótkim rękawem z dużym napisem „Budweiser”, buty trzewiki koloru czarno-brązowego.

To nie jedyny komunikat siedleckiej policji. Komenda miejska poszukuje też świadków wypadku drogowego, do którego doszło 31 lipca 2012 około godz. 16.10 w Siedlcach na ul. Plażowej. Jadący rowerem nn mężczyzna potrącił tam 75-letniego rowerzystę po czym uciekł z miejsca. Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat okoliczności i sprawcy tego wypadku proszone są o kontakt z siedlecką komendą pod nr telefonu  997 lub 112.

autor. sierż.szt. Edyta Barycka

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?