SPIN

UWAGA: Śmiertelny wypadek na DK 2. Ruch zablokowany. Zobacz objazdy

Aneta Borkowska środa, 29 sierpnia 2012, 13:23 Aktualnie, Wydarzenia

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem motocyklisty doszło dzisiaj (29 sierpnia) tuż przed południem na Drodze Krajowej 2 w miejscowości Broszków (pow. siedlecki).

Około godz. 11.45 dyżurny siedleckiej komendy został poinformowany o wypadku drogowym. Jak wynika z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, 30 – letni motocyklista, jadąc od strony Siedlec w kierunku Warszawy, po wyprzedzeniu kolumny pojazdów ciężarowych, zderzył się z samochodem opel. W wyniku zderzenia 30 – letni motocyklista zginął na miejscu.

Od chwili zdarzenia ruch na drodze krajowej 2 jest zablokowany. Podróżujący tą trasą kierowani są przez zabezpieczających miejsce funkcjonariuszy na objazdy :

samochody osobowe jadące od strony Siedlec w miejscowości Broszków skręcają na Kotuń – Wilczonek i Mingosy, natomiast jadące od strony Warszawy kierowane są w Mingosach na Wiczonek – Kotuń i Broszków,

samochody ciężarowe jadące od strony Warszawy kierowane są za Kałuszynem na Węgrów, natomiast jadące od strony Siedlec w miejscowości Broszków kierowane są na Mokobody i Węgrów.

Utrudnienia w ruchu na tym odcinku międzynarodowej trasy potrwają przez kilka godzin.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?