SPIN

ARM Siedlce chce kupić ”stawy siedleckie”?

Beata Głozak środa, 12 września 2012, 12:00 Aktualnie, Wydarzenia

Wszystko wskazuje na to, że do przetargu dotyczącego sprzedaży tzw. „stawów siedleckich” stanęła Agencja Rozwoju Miasta Siedlce. Jak dowiedział się SPIN w rozpoczynającym się za chwilę przetargu weźmie bowiem udział Mirosław Pawłowski, prezes spółki. Przypomnijmy, że Agencja Nieruchomości Rolnych chce sprzedać teren za 2,4 mln zł.

bg

4 komentarze

 1. tak tylko pytam dodano 9 lat temu

  to kto kupuje ARM czy Pawłowski jako prezes

  Bo to tak brzmi jakby Pawłowski kupował dla ARM

  A po za tym skąt ARM ma 2,4 mln. jak stadion czy basen musi budować za pieniądze z kredytu czy obligacji komunalnych ?? Nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na południową trybunę i oświetlenie płyty głównej ??

 2. ... dodano 9 lat temu

  On już tyle spartolił i naraził Miasto na wydanie dodatkowych 5 milionów na park wodny ….i jeszcze go posyłają?????

 3. y. dodano 9 lat temu

  Czytam i czytam te miliony komentarzy dotyczących ARMS pod każdym z artykułów i nadziwić się nie mogę. Kiedy w końcu ktoś zrozumie, że ARMS to nie jest jedna osoba tylko większy zespół i za jakiekolwiek potknięcia/decyzje nie jest odpowiedzialny tylko M.P.? Irytuje mnie ta medialna nagonka.

  Jeśli ktoś ma lepsze pomysły niż ARMS, proszę zasiąść w domu przed komputerem, opracować projekt i przedstawić go komu trzeba. A jeśli pomysłów nie macie to siedzieć cicho i gapić się w TV wierząc we wszystko co mówią.

 4. X do Y dodano 9 lat temu

  Po części zgadzam się z Tobą…ARMS to nie tylko MP ale wytłumacz mi do kogo mam iść z projektami? do kogo trzeba? a kto to jest? mam kilka projektów, ciekawych, opracowanych ale do kogo mam iść? skoro w ARMS nawet na kierownika marketingu zatrudnili kolegę partyjnego? znam wielu bardziej wykształconych kierunkowo ludzi i co z tego? nigdy nawet nie mieli szansy zaprezentować się światu

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?