SPIN

Stawy sprzedane za ponad 15 milionów

Aneta Borkowska środa, 12 września 2012, 14:58 Aktualnie, Wydarzenia

Siedleckie stawy zostały sprzedane za 15 milionów 600 tys. zł. Taką informację SPIN otrzymał właśnie od Mirosława Pawłowskiego, prezesa Agencji Rozwoju Miasta Siedlce.

Ale to nie ARM je kupił. – Byli silniejsi od nas, tyle mogę na tą chwilę powiedzieć. Kto? Inwestor spod Siedlec – mówi Pawłowski.

ab

12 komentarzy

 1. ja dodano 9 lat temu

  Czyżby strus?

 2. tak mi się wydaje dodano 9 lat temu

  "Czyżby strus?" – wątpię. Raczej właściciel terenów rekreacyjnych w rejonie Gołoborza w pobliżu Mościbrodów. Tam ma już jeden staw do komercyjnego łowienia ryb, a na stawach stawów mnogość.

 3. on dodano 9 lat temu

  a po co Strusowi stawy? zastanów się

 4. Ooo dodano 9 lat temu

  Żaden biskup nie wynegocjował ceny 1% od wartości działki??? Dziwne. Czyżby Siedlce stawały się normalne, a raczej rządzący?

 5. kadet dodano 9 lat temu

  ktos sobie wziął niezły kotlet na głowę – jak tylko spróbuje coś tam zrobic zaraz będzie miał ekooszołomów na głowie. W sumie ciekawy biznes – cena wywyoławcza 2,4 mln a poszło za 15,6, mln… czyżby wycena pod ziomka a tu taki klops?

 6. mazoomo dodano 9 lat temu

  Czyżby znowu małżeństwo ze Strzały, które kupiło dom dziecka?

 7. y. dodano 9 lat temu

  A tak właściwie to co za różnica kto to kupił? Po co te domysły. Ludzka ciekawość i wścibstwo, aby powody do plotek i drwin mieć.

 8. @@@@@@@@@@ dodano 9 lat temu

  Wydaje mi się i chyba się nie mylę że to Pan K.B. i na pewno da sobie radę z tymi stawami. Tak samo jak i daje sobie doskonale radę z prowadzeniem swego businessu. Pozdrawiam

 9. foris dodano 9 lat temu

  no jasne… "inwestor spod Siedlec" czytaj z Mościbród 🙂

 10. robson dodano 9 lat temu

  rekreacyjne te tereny to już pewnie nigdy nie będą

 11. szukający pracy dodano 9 lat temu

  A po co w okolicach Siedlec rekreacja i wypoczynek jak nie ma gdzie się zmęczyc bo roboty brak. Potrzeba miejsc pracy a nie wypoczynku!!! Niech władze miasta sie zajmą przyciągnieciem inwestycji dających robotę a nie tylko wydawaniem kasy ściągniętej od biedaków podatników.

 12. stinger dodano 9 lat temu

  hej 'szukający pracy' – właśnie będziesz miał wyjątkową szansę – popracować na tych stawach a jak się zmęczysz to porelaksować. A przy okazji naucz się czytać za zrozumieniem:) EOT

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?