SPIN

Kabaret Skeczów Męczących: Mamy sentyment do Siedlec

Beata Głozak niedziela, 16 września 2012, 23:59 Kultura, Wydarzenia
KSM w czterech osobach. Fot. AB

KSM w czterech osobach. Fot. AB

Choć tegoroczne pożegnanie lata w siedleckim amfiteatrze bardziej przypominało powitanie jesieni, to to co zepsuła pogoda naprawili kabareciarze. W prawie trzygodzinnym programie wystąpili: Kabaret Ciach, Kabaret Widelec, Piotr Bałtroczyk oraz Kabaret Skeczów Męczących. To właśnie z tymi ostatnimi udało nam się porozmawiać tuż po ich występie. Występie nagrodzonym bisem i owacjami na stojąco.

Jak się okazuje chłopaki z KSM nie tylko nie zapomnieli o Siedlcach, ale też mają do naszego miasta ogromny sentyment. W rozmowie z nami przypomnieli, że to właśnie od siedleckiego występu ich kariera na kabaretowej scenie nabrała rozpędu. Ekipa doskonale pamiętała atmosferę kabaretonu sprzed lat. – Zawsze rewelacyjna publika, rewelacyjny festiwal i zawsze z miłą chęcią będziemy tu do Was wracać. Oczywiście z nowymi programami – powiedzieli nam na zakończenie. A co powiedzieli wcześniej? Wcześniej zdradzili nam tytuł nowego programu i przyznali, że wiedzą czego siedlczanom brakuje. Oczywiście wszystko to z dużym przymrużeniem oka… a raczej ucha.

POSŁUCHAJ

KSM o Siedlcach i siedleckiej publiczności

[audio:http://www.spin.siedlce.pl/wp-content/uploads/2012/09/KSM-o-Siedlcach.mp3|titles=KSM-o-Siedlcach]

KSM o sobie

[audio:http://www.spin.siedlce.pl/wp-content/uploads/2012/09/KSM-o-sobie.mp3|titles=KSM-o-sobie]

6 komentarzy

 1. te "kabarety" to prymityw i kretynizm dla ludu, a w Siedlcach bezrobocie że ho ho dodano 9 lat temu

  zgoda i rozbój, wszyscy szczęśliwi oprócz szarych mieszkańców miasta

 2. Szary mieszkaniec miasta dodano 9 lat temu

  chociaż ziąb doskwierał, tysiąc osób jak nic siedziało na amfiteatrze.Terapia śmiechem czyni cuda. Tobie też by sie przydało. Polecam

 3. szara dodano 9 lat temu

  Piękne podsumowanie .. Ja też jestem szarą mieszkanką tego miasta i bawiłam się znakomicie! Zapewne nigdy nie widziałeś kabaretu na żywo tylko bazujesz na tym, co jest w telewizji.. Zapraszam na występy a przekonasz się, czemu ponad 800 osób przyszło na amfiteatr i wróciło z niego z uśmiechem na ustach mimo doskwierającego zimna!

 4. to dobrze szary mieszkańcu że pracujesz i stać cię na d......e występy dodano 9 lat temu

  ale gawiedź porechocze do czasu

 5. henio zwykły zjadacz chleba dodano 9 lat temu

  szara i szary tak podkreślając ilość osób na tym amfiteatrze podchodzą mi pod jedną osobę, tylko TU NIE CHODZI O ILOŚĆ, A O JAKOŚĆ, jakoś… a jakość słaba

 6. Zosia co bułek nie jada dodano 9 lat temu

  co w Polsce uchodzi za dobrą jakość, w Siedlcach za chłam. Od i kultura i sztuka w swoim grajdołku bulgocze.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?