SPIN

RockFest Siedlce 2012

Aneta Borkowska poniedziałek, 17 września 2012, 16:58 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 29 września 2012 (sobota) o godz. 17.30 na RockFest Siedlce 2012. Na scenie zaprezentują się zespoły: Midway, SteelFire, Curly Heads oraz Cochise. Amfiteatr.

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży oraz 25 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6 oraz godzinę przed koncertem w Amfiteatrze.

Midway
Grupa Midway powstała w 2008 roku w Siedlcach. Stało się to po objęciu funkcji wokalisty przez Rafała Kłosia. Początkowo Midway grał hard rocka inspirowanego twórczością artystów takich, jak Eric Clapton, TSA, Thin Lizzy i Breakout, z czasem styl ewoluował w cięższe rejony – eksperymenty heavy metal’owe z domieszką innych jego odmian. Za teksty odpowiada Rafał Kłoś, natomiast główny autor muzyki to Filip Boczek. Pierwsze koncerty grali w okolicach Siedlec (poza samymi Siedlcami w Międzyrzecu Podlaskim, Węgrowie, Mordach). Zespół jest w trakcie tworzenia materiału na pierwsze wydawnictwo (EP). Midway jest laureatem konkursu „Rockowe Zgrzyty” (Węgrów 2011).
Rafał „Kłoś” Kłoś – wokal
Filip „Filip” Boczek – gitara prowadząca
Daniel „Danek” Filipowicz – gitara rytmiczna
Leszek „Lechu” Sekuła – gitara basowa
Marcin „Pater” Paterek – perkusja

SteelFire
Zespół utworzony w Mińsku Mazowieckim, w połowie 2010 roku z inicjatywy gitarowej rodziny, Maćka oraz Kuby Bartnickich. Ich duet przeobraził się w trio, gdy do zespołu dołączył młody perkusista, Przemek Nalazek. Po miesiącach zawirowań, ciągłych poszukiwań odpowiednich muzyków, skład ostatecznie skrystalizował się. Pod koniec roku 2010 do zespołu dołączyli basista Mariusz Jaguścik, a także wokalista, Paweł Markowski. Grają muzykę, która oscyluje wokół klasycznego Hard Rocka, Heavy Metalu, Rock’n’Rolla, Glam Metalu i daje im to wielką radość!

Curly Heads
Zespół powstał w 2010 roku z inicjatywy sześciu dobrych znajomych. Muzyka, którą tworzą to wszystko z pogranicza brytyjskiego pop rocka. Łączą niesamowitą energię z niezwykle ciekawymi melodiami i wręcz poetyckimi tekstami. Najbliższe ich sercom są zespoły takie jak Arctic Monkeys, Muse i Sum41. Wszystko to idealnie łączy się z magicznym wokalem Dawida, który został doceniony przez Kubę Wojewódzkiego, Tatianę Okupnik oraz Czesława Mozila w programie X Factor, gdzie doszedł na sam szczyt. Dotychczas największym osiągnięciem był występ na dużej scenie festiwalu w Jarocinie w lipcu 2012 roku. 
Dawid Podsiadło – wokal
Tomek Szuliński – gitara
Tomek Jagiełowicz – klawisze
Tomek Skuta – bas
Oskar Bała – gitara
Damian Lis – bębny

Cochise
Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo „9”, obejmuje album „Still Alive” z 2010 r. oraz cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues”. W połowie maja 2012 roku światło dzienne ujrzała druga pełnowymiarowa płyta Cochise „Back to Beginning”, której wydawcą jest Mystic Production.
Paweł Małaszyński– wokal
Wojtek Napora – gitara
Radek Jasiński – bas
Czarek Mielko – perkusja

źródło: MOK

4 komentarze

 1. ??? dodano 10 lat temu

  Panie redaktorki – trochę za duży przesyt mam odwiedzając SPIN – 3 zapowiedzi: MOK, baner główny MOK, czekam tylko, aż w "moim" dziale sportowym będzie MOK

 2. jak zwykle dodano 10 lat temu

  impreza ściągnięta z CKIS

 3. !!! dodano 10 lat temu

  Odkąd sięgam pamięcią, a sięgam pamięcią kilkanaście lat wstecz to MOK robił od zawsze koncert rockowe – od Siedleckiej Sceny Promocji zaczynając

 4. hi five! dodano 10 lat temu

  Rock Open Air Festival – CKiS / Rock Fest – MOK. Przypadek? Wątpię…
  XI Ogólnopolskie Spotkanie Śpiewających Poezję "Recital – CKiS / III Ogólnopolski Konkurs Piosenki Poezji Śpiewanej "Na temat" – MOK. Przypadek? Wątpię… Nawet w tym samym miesiącu. Tyle porównań na dobry początek, przybijam "piątkę" użytkownikowi "jak zwykle" za celne i niestety prawdziwe spostrzeżenie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?