SPIN

Moralność Pani Dulskiej

Aneta Borkowska środa, 19 września 2012, 13:01 Kultura, Wydarzenia

W niedzielę (30 września) o godz. 19. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się wznowienie spektaklu MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ. Sztuka na podstawie dramatu Gabrieli Zapolskiej z 1906r. przygotowana przez Centrum Kultury i Sztuki w reżyserii Macieja Czapskiego.

Premiera spektaklu miała miejsce 11 maja 2012 roku i zainaugurowała działalność sceniczną Studia Teatralnego im. Jacka Woszczerowicza.

W najbliższych spektaklach obok aktorów Studia Teatralnego im. Jacka Woszczerowicza i Teatru ES zobaczymy również aktorów scen warszawskich m.in. Grażynę Zielińską, Miriam Aleksandrowicz, Jacka Czyża, Bartka Magdziarza, Dorotę Zielińską i Małgorzatę Dzięciołowską.

Kolejne spektakle: 2 października, 26 października i 30 listopada. W roli tytułowej wystąpi Grażyna Zielińska/Miriam Aleksandrowicz.

Bilety (przedsprzedaż – 30zł, w dniu spektaklu – 40zł, uczniowie, studenci i emeryci – 20zł)  są już do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS ul. Bpa I. Świrskiego 31, tel.: 25 644 68 00 w. 37

źródło: CKiS

3 komentarze

  1. ratatuj dodano 9 lat temu

    Jak to "W roli tytułowej wystąpi Grażyna Zielińska/Miriam Aleksandrowicz"?? Przecież to są, co można zauważyć na zamieszczonym przez Panie plakacie, DWIE RÓŻNE OSOBY.

  2. teatroman dodano 9 lat temu

    oj ratatuj – w teatrze tak bywa, że aktor ma dublera – tak na wszelki wypadek gdyby … i pozostaje czekać kto zagra rolę tytułową a czasem można się zawieść jak czeka się na ulubionego aktora

  3. ratatuj dodano 9 lat temu

    Do teatromana: wiem, czym jest dubler. Chodziło mi o formę. "Wystąpią" zamiast "wystąpi".

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?