SPIN

Umowa na dokończenie aquaparku podpisana

Aneta Borkowska czwartek, 20 września 2012, 15:31 Siedlce, Wydarzenia

Dzisiaj (20 września) o godz. 12. została podpisana umowa na dokończenie budowy aquaparku.

Wartość podpisanej umowy opiewa na kwotę 34 229 191,32 zł brutto, natomiast termin realizacji inwestycji wynosi 15 miesięcy od dnia podpisania dokumentu. 25 września nastąpi przekazanie placu budowy pod przyszły aquapark.

W ramach umowy Skanska dokończy prace po poprzednim wykonawcy. Zrealizowana jest już część konstrukcji, podziemia, strop nad piwnicą i słupy parteru. Zakres nowej umowy obejmuje budowę trzykondygnacyjnego obiektu wraz z instalacjami sanitarnymi, elektrycznymi oraz technologią basenową.

W imieniu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce Sp. z o.o. dokument podpisali: Mirosław Pawłowski – prezes zarządu i Andrzej Niedziółka – członek zarządu, umowę ze strony Skanska S.A. sygnował zaś Radosław Kaflowski -pełnomocnik firmy. W uroczystości podpisania umowy uczestniczyli również prezydent miasta Wojciech Kudelski i przewodniczący rady miasta Piotr Karaś.

źródło: ARM

5 komentarzy

 1. bez??? dodano 12 lat temu

  Bez zdjęć, konferencji i szwedzkiego stołu. Nowa świecka tradycja zawitała do ratusza. Po cichu to zrobili, bo co by odpowiedzieli na pytanie o utopione w Zambet 5 mln siedleckich podatników.

 2. a skąd wiesz? dodano 12 lat temu

  że bez zdjęć i szwedzkiego stołu??? no chyba, że byłeś, widziałeś, a teraz CELOWO w prezydenta strzelasz… nie rozumiem, jak jest stół – to źle, nie ma stołu – jeszcze gorzej!

 3. zdjęć nie ma ?? dodano 12 lat temu

  http://www.siedlce.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=1283&menu_id=0

  tych dwóch panów za placemi to ochrona ?? Czy jak

  Wiem, p. Kudelski jak nie wygra kolejnych wyborów zostanie ochroniarzem ….

  … w Biedronce :))

  Tam zatrudniają "starszych panów"

 4. emeryt dodano 12 lat temu

  A ten młodzieniec koło Pana Prezydenta to kto? Dlaczego Pan Prezydent nie da mu jakiegoś zajęcia, tylko ciąga go za sobą? Czy to może ochroniarz?

 5. ppp dodano 12 lat temu

  gadaj gadaj jeden z drugim….
  a jak juz budowa sie skonczy to pierwszy bedziesz w wodzie siedzial i zaloze sie ze tez bedziesz nosem krecic!
  zapewne sam nic nie robisz tylko innych krytykujesz!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?