SPIN

POLICJA: Zagroził, że popełni samobójstwo i uciekł do lasu

Aneta Borkowska poniedziałek, 8 października 2012, 12:27 Aktualnie, Wydarzenia

W rejonie miejscowości Stare Rzewuski w gm. Przesmyki prowadzona była w miniony weekend akcja poszukiwawcza za 38 – letnim mieszkańcem tej miejscowości.

Jak wynikało z ustaleń około godz. 12.45 podczas dokonywanych na terenie tej miejscowości pomiarów geodezyjnych zleconych przez Urząd Gminy poszukiwany wszczął awanturę z obecnym tam geodetą. Następnie widząc, że na miejsce wzywana jest policja oświadczył, że zamierza popełnić samobójstwo i oddalił się w kierunku pobliskiego kompleksu leśnego.

W akcji poszukiwawczej brali udział policjanci, wśród których był przewodnik z psem służbowym, Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach, druhowie z miejscowych jednostek OSP oraz mieszkańcy tej miejscowości. Podjęto również decyzję o użyciu w akcji helikoptera policyjnego z kamerą termowizyjną.

Po godz. 16. do funkcjonariuszy dotarła informacja, że poszukiwany może przebywać na swojej posesji. Sprawdzając to gospodarstwo policjanci odnaleźli poszukiwanego ukrytego pod sianem w jednym z pomieszczeń gospodarczych. Ze względu na stan zdrowia został on przekazany obecnym na miejscu służbom medycznym.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Komentarze (1)

  1. miniStrant dodano 9 lat temu

    Samobójstwo nie karane jak będzie chciał to nikt go nie upilnuje

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?