Maciej Garbaczewski i Roger Garbaczewski najlepsi na ringu

Aneta Borkowska wtorek, 16 października 2012, 10:06 Sport, Wydarzenia

W dniach 12-13 października w Kartuzach odbył się Puchar Polski seniorów i juniorów w Kicboxingu formuły KICK LIGHT. Zawodnicy Ogniska TKKF Siedleckie wystąpili w czterech finałach seniorów z czego wywalczyli dwa Puchary.

Walki odbywały się na ringu, 3 rundy po 2 minuty. Pierwsze miejsca zajęli: Maciej Garbaczewski – 69kg i Roger Garbaczewski – 63kg. Cyprian Grzęda – 89kg (II miejsce) uległ 2:1 po wyrównanej walce z gospodarzem, a Artur Iwaniuk – 84kg (II miejsce) doznał kontuzji i nie ukończył walki finałowej. Kontuzji doznał również junior Marcin Marciszewski – 69kg i uplasował się na trzecim miejscu. Puchar Polski był ostatnim sprawdzianem formy zawodników przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy które odbędą się w Rumunii pod koniec listopada.

Na zdjęciu od lewej: Artur Iwaniuk,  Andrzej Garbaczewski trener, Maciej Garbaczewski, Cyprian Grzęda, Marcin Marciszewski, Roger Garbaczewski.

autor: Andrzej Garbaczewski