SPIN

UWAGA: Wypadek pod Opolem, droga będzie zablokowana do godziny 16

Aneta Borkowska środa, 17 października 2012, 15:23 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj (17 października) około godz. 14.20 w podsiedleckim Opolu, na drodze krajowej 2 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych i ciężarówki.

Z wstępnych ustaleń obecnych na miejscu policjantów wynika, że kierująca samochodem Daewoo Tico 29 – letnia kobieta, jadąc od strony Warszawy próbowała skręcić w ul. Polną. Wtedy na tył jej pojazdu najechał jadący w tym samym kierunku Nissan Almera. Siła uderzenia przesunęła Daewoo na przeciwny pas ruchu, gdzie auto uderzyło w jadąca z naprzeciwka ciężarówkę. Ranna w tym wypadku została kierująca Daewoo Tico.

W chwili obecnej ruch na drodze krajowej 2 jest całkowicie zablokowany.Obecni na miejscu funkcjonariusze kierują samochody osobowe na objazd prowadzący przez miejscowość Żytnia, natomiast samochody ciężarowe muszą czekać na udrożnienie trasy. Utrudnienia na tym odcinku potrwają do około godz. 16.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

2 komentarze

  1. Elo dodano 9 lat temu

    ile jeszcze musi być na tej drodze wypadków żeby zbudowali w końcu autostradę

  2. dan dodano 9 lat temu

    Jak się stoi do skrętu w lewo to koła muszą być wyprostowane – stara zasada której się nie uczy. Tak dostałaby tylko od tyłu.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?