SPIN

OUTSIDE i HERO IN ME w „Podlasiu”

Aneta Borkowska czwartek, 18 października 2012, 14:13 Kultura, Wydarzenia
OUTSIDE Fot. AB

OUTSIDE Fot. AB

Wszystkich fanów mocnego brzmienia Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 23 października o godz. 19. na Siedlecką Falą Dźwięku podczas której na scenie zaprezentują się dwa zespoły: OUTSIDE i HERO IN ME. Sala Widowiskowa „Podlasie”.

Grupa OUTSIDE powstała wiosną w 1997 r. Po licznych perturbacjach w składzie obecnie zespół funkcjonuje jako sextet. Muzyka którą proponują to zręczna mieszanka oldskulowego, ognistego, piekielnego rockandrolla i odrobiny dusznych stonerowych klimatów w przeważającej części podanych w polskiej oprawie słownej.
Kapela ma na koncie masę koncertów w wielu zakątkach Polski, a do sukcesów grupy można zaliczyć: pierwsze miejsce na ogólnopolskim przeglądzie w Bolesławcu „Rock blok w Bok 2002”, występ w TVP1 w programie Macieja Orłosia „A to polska właśnie” w 2003, występ na urodzinowym koncercie portalu rockmetal.pl, trzecie miejsce w konkursie radia Bis pt. „Bislista” 2004, dotarcie do finału festiwalu organizowanego w klubie Stodoła „Młode Wilki2005”, koncert na Hunterfest 2008. W swoim dorobku posiadają dwie płyty demo oraz nagrany pełnowymiarowy album pt: Rozwarstwianie, który wydali własnymi siłami w 2010 roku.

HERO IN ME to siedlecki zespół grający melodyjny post-punk. W skład zespołu wchodzą Radek Pawlik, Marcin Kożuchowski, Daniel Narożnik i Andrzej Czajkowski.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6 oraz w budynku „Podlasie” przy ul. Sienkiewicza 63.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?