SPIN

POLICJA: Koniec tygodnia w Siedlcach

Beata Głozak poniedziałek, 22 października 2012, 13:43 Aktualnie, Wydarzenia

Niechlubny rekordzista
18. października ok. godz. 22.24 na ul. ks. Niedziałka policyjni wywiadowcy zatrzymali 42 – letniego mieszkańca gm. Siedlce, który kierował samochodem bez prawa jazdy ale za to z 3 promilami alkoholu we krwi. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Odzyskali skradzione BMW
19. października w Siedlcach policjanci z KMP Siedlce razem z funkcjonariuszami z Straży Granicznej zabezpieczyli samochód BMW X6 należący do mieszkańca pow. siedleckiego. Pojazd figurował w policyjnych systemach informatycznych jako utracony 12. września br. w Austrii. Auto do wyjaśnienia sprawy zabezpieczono na policyjnym parkingu.

Tragiczny wypadek na ul. Sokołowskiej
19. października ok. godz. 11.38, w Siedlcach na ulicy Sokołowskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących tam policjantów 19 – latek kierujący pojazdem Seat Leon jadąc z centrum miasta w kierunku m. Strzała podczas dojeżdżania do skrzyżowania z ul. Popiełuszki potrącił pieszego, który w niedozwolonym miejscu wszedł na jezdnię. 72 – letni mieszkaniec powiatu siedleckiego w wyniku doznanych obrażeń zmarł po przewiezieniu do szpitala. Okoliczności wypadku są wyjaśniane.

nadkom. Jerzy Długosz; KMP w Siedlcach/ opr. bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?