SPIN

Podlaski Przełom Bugu 2012

Aneta Borkowska poniedziałek, 29 października 2012, 12:14 Kultura, Wydarzenia

8 listopada (czwartek), o godz. 18. w Galerii Fotografii FOKUS Miejskiego Ośrodka Kultury, odbędzie się wernisaż poplenerowej wystawy „Podlaski Przełom Bugu 2012”.

Na wystawie będzie można obejrzeć efekty pracy 35 fotografików podczas sierpniowego pobytu w Janowie Podlaskim.Plenery Fotograficzne „Podlaski Przełom Bugu” odbywają się od 1996 roku.

Na wystawie tradycyjnie już, obok przyrody i krajobrazów Nadbużańskiego Podlasia, pokazane będą słynne na całym świecie janowskie araby, stara ginąca architektura oraz portrety mieszkańców regionu. Szczególną atrakcją będą zdjęcia wykonane podczas uroczystości religijnych wyznawców prawosławia na Górze Grabarka.

Wystawę można zwiedzać do 7 grudnia. Wstęp bezpłatny.

źródło: MOK

Komentarze (1)

  1. anka dodano 9 lat temu

    Brakuje informacji o absurdalnych godzinach otwarcia galerii. Otóż zaprasza się oglądających tylko w dni powszednie do godz. 17. Jeśli ktoś zechce odwiedzić galerię podczas wieczornego lub weekendowego spaceru to zastanie zamknięte drzwi. Pytanie do dyr. MOK-u i kier. Wydz. Kultury UM: Dla kogo jest ta galeria?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?