SPIN

25-lecie CARO DANCE – koncert

Aneta Borkowska wtorek, 6 listopada 2012, 18:22 Kultura, Wydarzenia

W sobotę 10 listopada o godz. 19. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się uroczysty koncert jubileuszowy okazji 25 – lecia powstania Caro Dance.

Koncert zaplanowany został w 3-częściowej formule. W pierwszej zaprezentowane zostaną multimedialne retrospekcje z historii zespołu zaś druga i trzecia część to prezentacje najpiękniejszych fragmentów spektakli nagrodzonych na międzynarodowych festiwalach Europy i świata, a wśród nich: „Carmen”, „Art of Love”, „Dziadek do Orzechów”, „Giganci Piosenki”, „Choreografia Fortepianu” oraz „We Are”.

Wszystko w wykonaniu aktorów Teatru Tańca Caro Dance, wielokrotnych Mistrzów Świata, finalistów i laureatów programów You Can Dance i Got To Dance.

Kierownictwo artystyczne koncertu jubileuszowego objęła choreograf zespołu – Iwona Maria Orzełowska. Do udziału w Gali zaproszeni zostali Goście specjalni m.in. Anna Głogowska – wybitna polska tancerka, znana z udziału w programie TVN – Taniec z gwiazdami oraz zaprzyjaźniony team breakowy zespół Cats Claw.

Koncert na Bis zostanie zaprezentowany w niedzielę 11 listopada o godz. 19.

Zaproszenia na koncerty do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. 

źródło: CKiS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?