SPIN

SKK Siedlce: Dzisiaj mecz z drużyną Tur Bielsk Podlaski

Aneta Borkowska wtorek, 6 listopada 2012, 16:40 Aktualnie, Wydarzenia

W środę (7 listopada) o godz. 18. koszykarze z SKK Siedlce zmierzą się na wyjeździe II rundzie Intermarche Basket Cup z drużyną Tur Bielsk Podlaski. 

Przed rokiem w zależności od klasy rozgrywkowej zespoły rywalizowały o dwa różne puchary. Kluby z pierwszej, drugiej bądź trzeciej ligi grały o Puchar PZKosz. Po Puchar Polski sięgnął zaś Trefl Sopot. W tym sezonie wszystkie drużyny biorą udział w jednych rozgrywkach.

Rozgrywki prowadzone są systemem pucharowym. W każdej z rundy gra się jeden mecz, a jego zwycięzca przechodzi do kolejnej fazy zmagań. Gospodarzem meczu jest drużyna z niższej klasy rozgrywkowej, a w przypadku tej samej klasy gospodarze są losowani przed każdą rundą.

Terminarz rozgrywek
1/16 finału – 7 listopada (środa),
1/8 finału – 21 listopada (środa),
1/4 finału – 12 grudnia (środa),
Final Four PZKosz – 29 – 30 grudnia,

źródło: PZKosz/opr.ab

3 komentarze

 1. Kibicka dodano 9 lat temu

  No chłopaki dać czadu. Bo jak to przegracie to ja się boję co dalej będzie.

 2. Fan dodano 9 lat temu

  Jeśli dzisiaj polegną to naprawdę psychicznie padną. Rozumiem też rozgoryczenie kibiców, bo sam mam ochotę wstać na meczu i krzyknąć "Ku….wa zacznijcie grać". Trzymam kciuki, ale coraz bardziej przykro patrzy się na to co się dzieje. Pogoń w du…pę, KPS w du..pę, SKK w du…pę. Może za dużo razem przebywają. Jeśli tak dalej będzie to na trybunach zostaną tylko partnerki naszych sportowców. Przykro patrzeć na te same porażki. To co ostatnio mówili kibice wychodzący z hali to az uszy bolały, ale dużo prawdy w tym jest.
  Ale dobra kciuki trzymam, oby dzisiaj udało się przerwać ten kryzys.

 3. 666 dodano 9 lat temu

  Macie rację. oby nie spelnił się czarny scenariusz.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?