SPIN

UWAGA: Utrudnienia w ruchu 11 listopada

Aneta Borkowska środa, 7 listopada 2012, 10:09 Aktualnie, Wydarzenia

W związku z uroczystościami z okazji Święta Niepodległości w niedzielę (11 listopada) kierowców czekają utrudnienia w mieście. Zamknięte dla ruchu będą okolice Placu Wolności oraz ulice w centrum miasta. 

godz. 11. – przejście kolumny pieszych na Plac Wolności z kościoła pw. Św. Józefa ulicami: Chrobrego i Broniewskiego,

godz. 11.30 – zamknięty zostanie dla ruchu Plac Wolności,

godz. 13-15. – Biegi uliczne z okazji 94. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Wtedy też zamknięta dla ruchu zostanie ul. Pułaskiego (od ul. Armii Krajowej do ul. Kilińskiego) oraz ul. Kochanowskiego (od ul. Piłsudskiego do ul. Pułaskiego).

źródło: UM Wydział Dróg / opr. ab

3 komentarze

 1. święte miasto S. dodano 9 lat temu

  Dlaczego zawsze musimy rozpoczynać WSZELAKĄ uroczystość od mszy, honorując tych czarnych pasożytów? Bez czarnych to nie miałoby żadnego znaczenia? Nie byłoby niepodległości? A może przy ich udziale , a właściwie cichym przyzwoleniu mamy w kraju to co mamy czyli dziką "demokrację".P.S. ONI i tak mieli,mają,i mieć tylko będą na jakiś czas mamonę.

 2. wyśmiewam niepodległość-polski murzyn do roboty!!!!!!! dodano 9 lat temu

  jakiego święta niepodległości? A czy my jesteśmi państwem niepodległym>państwa na które nie ma nikt teraz wpływu i są niepodległe co robią to : USA,Rosja,Chiny,Iran,reszta : to państwa utrwalające prawdziwą demokrację :Niemcy,Anglia,Francja.My mamy rano zasuwać do roboty (bo kościelny na…….a rano w dzwony abyśmy nie zaspali,taki drugi budzik).I co rano zasuwamy,tylko nie w budżetówce,ale w korporacjach dla Niemców (Lidl,Kaufland),Anglii(Tesco),Francji(Carrefour,Achan-możliwy błaąd w pisowni).TO JEST NASZA NIEPODLEGŁOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!
  JESTEŚMY GŁUPIM I ZAWSZE MANIPULOWANYM NARODEM.Tylko rewolucja taka jak we Francji brutalna może coś tutaj zmienić.Inaczej będziemy narzekać my,nasze dzieci,i dzieci naszych dzieci.

 3. o.w.i.e.c.o.n.y dawno dodano 9 lat temu

  Cieszmy się jutro POLACY z niepodległości.Wywieszajmy flagi na każdym balkonie jutro i się cieszmy się!Następny okres czasu jaki wywalczyliśmy po upadku komuny ZMARNOWALIŚMY.W kraju jak burdel był tak jest.Pozdrawiam wszystkich,którzy są jeszcze optymistami jeśli chodzi o zmiany.Śpijcie dobrze.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?