SPIN

SKK Siedlce: Wygrana w Intermarche Basket Cup

Aneta Borkowska czwartek, 8 listopada 2012, 12:22 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj (7 listopada) koszykarze z SKK Siedlce wygrali spotkanie w II rundzie Intermarche Basket Cup z drużyną Tur Bielsk Podlaski 90:62 (31:17, 23:10, 16:19, 21:16).

Punkty: Tomasz Deja 21, Kamil Sulima 18, Mariusz Rapucha 15 (6 asyst), Rafał Sobiło 10, Michał Przybylski 8 (5 zbiórek), Rafał Kulikowski 7, Marcin Chodkiewicz 6 (6 zbiórek), Tomasz Gałan 4,  Radosław Basiński 1 (5 zbiórek), Rafał Mitura.

Już w najbliższą niedzielę przed chłopakami kolejny mecz ligowy (wyjazdowy z drużyną WIKANA START SA Lublin). Miejmy nadzieję, że wczorajsze wygrane spotkanie spowodowało, że zawodnicy odzyskali wiarę w swoje umiejętności i wreszcie zła passa zostanie przerwana.

ab

8 komentarzy

 1. 555 dodano 9 lat temu

  Brawo Chlopaki dobry prognostyk przed niedzielnym meczem ligowym.

 2. 444 dodano 9 lat temu

  Pograł trochę drugi skład i dobrze. Może "starsi" zawodnicy powinni trochę odpocząć, uspokoić się po ostatnich porażkach. Oby ta wygrana przełożyła się na motywację w Lublinie i potem jeszcze na mecze u nas.
  Trochę głośno i niemiło na "mieście" ostatnio, dużo się mówi czy słyszy, ale niestety dużo w tym prawdy. Trzeba krytykę wziąć do serca, przemyśleć czy aby na pewno nie ma w niej czegoś co należałoby zmienić. Kibice chcą wygranych, chcą walki, nie można się dziwić że potem leje się fala gorzkich słów. Zawsze tak jest.

 3. liz dodano 9 lat temu

  bravo!!!

 4. 555 dodano 9 lat temu

  to w zespole sa jacys mlodzi? wszyscy ok 30:) jedynie wiecej gral Rapucha

 5. 111 dodano 9 lat temu

  Po pierwsze gratulacje. Po drugie młodzi są w zespole: Perciński 16 lat, Mitura 17 lat, Rędzia 19 lat…

 6. 666 dodano 9 lat temu

  Świetnie, że pokazał się drugi skład. Liczę, ze taka droga już zostanie. Każdy zawodnik musi ponosić odpowiedzialnośc za wynik – nieważne czy zwycięstwo czy przegrane.

 7. 222 dodano 9 lat temu

  no szkoda wielka zeby jeszcze z 2-go ligowcami przegrywali…

 8. miniStrant dodano 9 lat temu

  Odpowiedni poziom dla siedleckiej drużyny. Więcej nie ugraja, liga powinna być ważniejsza. W lidze są jednym z najgorszych zespołów przegrywają z kretesem i się nie wstdzą porażkami z minusowymi ponad 30 i 40 punktami jest to kompromitacja.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?