SPIN

Pogoń Siedlce: Przegrali na wyjeździe

Aneta Borkowska sobota, 10 listopada 2012, 16:45 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiejszy dzień nie będzie powodem do radości dla piłkarzy siedleckiej Pogoni, gdyż przegrali oni w meczu z Unią Tarnów 1:3. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył w 75 minucie spotkania Chinonso Agu. 

opr. ab

3 komentarze

  1. miniStrant dodano 10 lat temu

    Nie nwina przegrywają u siebie w kiepskim stylu to na wyjeździe nie zaprezentują lepszego. Zmiana w drugiej rundzie trenera może przyniosłaby rezultaty. Trener powinien odpowiadać za drużynę sam, a nie prezes, który ma wpływ na zestawienie drużyny. Dlatego powinien być trener odważny, który postawi na swoim i sam dobierze skład do każdego meczu. Piłkarze biorą pensję i są zarejestrowani w ZUS mają doliczoną grę do emerytury to powinni się sprężać aby ci co ich oglądają powinni być zadowoleni. Przeciez to społeczeństo ich utrzymje ze swoich podatków.

  2. ogladałem ale odpuściłem,aby się nie denerwować. dodano 10 lat temu

    Ten trener z tą taktyką to jakiś żart!Poprzedni trener umiał poustawiać graczy,bo grał w I lidze i za granicą.I była ofensywa.Komuś zależy – patrz kto> aby Pogoń grała tak jak gra.

  3. kibic dodano 10 lat temu

    W tym klubie nic się nie zmieni bo nikt poza kibicami nie chce zmian.Dobrze jest jak jest.Kasa się kręci i " działacze " plus fikcyjny zarząd są zadowoleni.Miasto ich nie rozlicza bo nie rozlicza się swoich.Frekwencja 300-400 osób.Klub podaje inną liczbę gdyż wlicza sprzedane karnety.W Radomiu średnia z tego sezonu 3 tys.Od lat brak ludzi myślących z pomysłami jak zapełnić trybuny, ściągnąć kibiców i doping. Ale po co ?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?