SPIN

KPS: Podwójna przegrana z Kęczaninem

Aneta Borkowska niedziela, 11 listopada 2012, 11:26 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj nasi siatkarze z KPS Siedlce na wyjeździe w rozgrywkach ligowych ulegli drużynie Kęczanin Kęty. 

Kęczanin Kęty – KPS Siedlce 3:2 (24:26, 25:18, 25:20, 18:25, 15:12).

Dzisiaj (11 listopada) podopieczni duetu trenerskiego Kwapisiewicz-Nowak mieli okazję do rewanżu w rozgrywkach trzeciej kolejki Pucharu Polski. Niestety okazji nie wykorzystali i ponownie ulegli rywalom, a tym samym odpadli z rozgrywek.

Kęczanin Kęty – KPS Siedlce 3:1  (25:19, 25:18, 23:25, 25:22)

opr. ab

4 komentarze

 1. miniStrant dodano 9 lat temu

  Czy nadal się zgrywają z kibiców? przegrali w Suwałkach, w Radomiu, w Kętach następny w Nysie to gdzie wygrają. Mieli grać o górną połowę tabeli a będą bronić się przed spadkiem. Nowy trener nowi młodzi zawodnicy i totalna klapa.Tak się gra armią zaciężną gdy nie ma się swoich zawodników i pieniędzy na kupno klasowych.

 2. Mimi dodano 9 lat temu

  Gdzie człowiek nie zajrzy to tylko krytyka i krytyka, wejdźcie sobie sami na boisko i pokażcie co potraficie, jeśli chodzisz na mecze to powinieneś zauważyć że zawodnicy się starają, walczą i łatwo skóry nie oddają, sport to ciężki kawałek chleba i nie zawsze można wygrywać.

 3. Łukasz M. do miniStrant dodano 9 lat temu

  Ciesz się kolego że wg ktoś się wziął za siatkówkę w naszym mieście, jeżeli wszystko się utrzyma to za kilka lat będziemy mieć swoich wychowanków. Wiesz w ilu szkołach prowadzone są zajęcia z siatkówki pod banderą KPS Siedlce? W 10 szkołach! Pokaż mi trzecią sekcję w Siedlcach pomijając piłkarzy MKP która może się chwalić szkoleniem młodzieży!

  O kasę w dzisiejszych czasach jest oczywiście ciężko, ale nie wierze w to że działacze nic w tym kierunku nie robią! Za to wierze w to że potencjalny sponsor który nie miał nic wspólnego w swoim życiu z sportem – nie da ani grosika na klub sportowy.

  Nie od dawna wiadomo że bez kasy nie ma sportu wyczynowego…

 4. ... dodano 9 lat temu

  Łukasz a wiesz w ilu szkołach prowadzone są zajęcia z koszykówki pod banderą MKK Siedlce?? No to już masz trzecią sekcję w Siedlcach… 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?