SPIN

Chcesz dostawać sms-a o zagrożeniach w mieście? Zagłosuj w ankiecie

Aneta Borkowska czwartek, 15 listopada 2012, 10:56 Aktualnie, Wydarzenia

Na stronie internetowej siedleckiego magistratu w zakładce KONSULTACJE SPOŁECZNE zamieszczona jest ankieta dotycząca zasadności uruchomienia SMS-owego Systemu Ostrzegania  i Powiadamiania mieszkańców Siedlec przed ewentualnymi zagrożeniami.  

Biuro Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności UM Siedlce prosi o odpowiedź na pytania:
1. Czy zasadnym jest wprowadzenie powyższego systemu (bezpłatnego dla mieszkańców)?
2. Czy wysyłane SMS-y mają dotyczyć:
a) tylko przewidywanych lub zaistniałych zagrożeń atmosferycznych?
b) zagrożeń atmosferycznych i awarii technicznych zaistniałych lub  mogących zaistnieć na terenie miasta (np. przerwy w dopływie wody lub prądu, itp.)?
c) obu powyższych treści i dodatkowo krótkich informacje o ważniejszych wydarzeniach w życiu miasta (np. planowane wydarzenia kulturalne)?

Aby zagłosować, należy wejść w zakładkę KONSULTACJE SPOŁECZNE, kliknąć na ANKIETY ZAAWANSOWANE, zarejestrować się i zagłosować. System pozwala tylko na jedno głosowanie z danego komputera.

Ankieta na stronie www.siedlce.pl  jest dostępna do 30 listopada. Dodatkowo można zagłosować w formie papierowej w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta.

źródło: UM / opr. ab

8 komentarzy

 1. zainteresowana dodano 9 lat temu

  Próbowałam ,niestety ankiety nie znalazłam.

 2. darek dodano 9 lat temu

  A czy istnieje opcja ostrzegania przed kolejną podwyżką podatków miejskich ,aby w porę się wyprowadzić…(przecież sposób stanowienia i wielkość szkód jakie wywołują jest porównywalny z tornadem -więc się kwalifikuje chyba?)

 3. Pinka dodano 9 lat temu

  Ciekawe, gdzie jest ta zakładka???

 4. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  Zakładka mieści się na głównej stronie urzędu, po lewej stronie pod kalendarzem. (prawo lokalne, konsultacje społeczne). Po kliknięciu przenosi na odpowiednią stronę. Trzeba się tylko zalogować aby wypełniać ankiety.

 5. darek dodano 9 lat temu

  zakładka jest ukryta bo UM wyszedł z podobnego założenia jak kiedyś Wałęsa, który powiedział- "Miała być demokracja,a każdy gada co chce" . I aby uniknąć naruszenia zdrowych zasad demokracji poinformowano nas ,że do 30 listopada można lizać loda przez szybę…

 6. barak dodano 9 lat temu

  Już raz lizano – konsultacje w dzielnicy.

 7. Pinka dodano 9 lat temu

  He he!!! Nic nie działa na tej stronie!!! Nawet się nie otwiera!!!

 8. Pinka dodano 9 lat temu

  No, nie, tego to już za wiele!!! Byłam na stronie i zagłosowałam. Ale przecierałam oczy ze zdziwienia, kiedy zobaczyłam sformułowanie "Dwóch powyższych oraz informacji o ważniejszych WYDAŻENIACH w mieście, np.kulturalnych." A kultura języka nie jest ważna??? WSTYD I HAŃBA dla osoby, która zamieściła tę frazę!!!! I to jest URZĄD MIASTA??? Aż się cisną słowa na usta: JAKI URZĘDNIK TAKA POLSZCZYZNA!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?