SPIN

Kaszyński odwołany z fotela prezesa szpitala wojewódzkiego

Aneta Borkowska czwartek, 15 listopada 2012, 16:17 Aktualnie, Wydarzenia

Wojciech Kaszyński, prezes Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach został dziś odwołany ze stanowiska.

Nowym prezesem zostanie najprawdopodobniej Marcin Kulicki, działacz mazowieckiej Platformy Obywatelskie. W 2006 roku był kandydatem PO na prezydenta Siedlec.

opr. ab

5 komentarzy

 1. darek dodano 9 lat temu

  To w Wojewódzkim ,strzelają dziś szampany

 2. zaczyna się dodano 9 lat temu

  PO obsadza stołki swoimi.

 3. siedlczanin dodano 9 lat temu

  Jak PiS obsadzał ,to nie było aż takich komentarzy ,czy mam pisać gdzie ostatnio PiS powsadzał swoich pupilków, proszę o rozwagę i umiar w krytyce.

 4. zaczyna się: dodano 9 lat temu

  Masz rację.PiS też obsadzał,komentowałem tylko nowego prezesa sresa.PO=Pis albo PiS=PO.Ja na żadne wybory już nie idę,bo ja nic nie wybieram,to tylko s***e w banie i Wam też tak dobrze radzę,a chwalić albo krytykować tych darmozjadów mam prawo,bo chociaż nie będę brał udziału w tej farsie to podatki płacę.Jak na wyborach frekwencja będzie poniżej dopuszczalnej,to wtedy będą mieli DUUUUŻY PROBLEM!!!!!

 5. Fan Pawła Zarzecznego dodano 9 lat temu

  Do gościa zaczyna się jeżeli nie idziesz to pamiętaj też jesteś winny temu co będzie ja tylko proszę ciebie o jedno poszukaj gdzie tylko możesz skąd się biorą bogate państwa i skąd się bierze bieda ?. Poszukaj dlaczego państwa biedne stały się państwami bogatymi jak już znajdziesz to zobacz kto ma takie program od razu napiszę tobie,że na pewno żadna partia w parlamencie nie ma takiej opcji politycznej.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?