SPIN

Gmina Siedlce liderem edukacji

Aneta Borkowska piątek, 16 listopada 2012, 10:09 Aktualnie, Wydarzenia

Gmina Siedlce otrzymała znak jakości „Samorządowy Lider Edukacji” w I i II edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin i Powiatów RP. Wyróżnienie 14 listopada w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrał  wójt Mirosław Bieniek.

Komisja Konkursowa zwróciła uwagę m.in. na osiągnięcia Gminy Siedlce w zakresie rozwoju infrastruktury oświatowej, znaczące sukcesy uczniów i nauczycieli szkół, dla których Gmina jest organem prowadzącym oraz innowacyjne rozwiązania w dziedzinie polityki edukacyjnej.

W II edycji projektu „Samorządowy Lider Edukacji” certyfikaty uzyskało 61 samorządów.

opr. ab

3 komentarze

  1. Gmina+Miasto=Sukces dodano 9 lat temu

    Nagrodę powinno dostać Miasto Siedlce za tylu przedszkolaków, uczniów podstawówek, gimnazjalistów i liceaolistów z Gminy w naszych siedleckich szkołach.

  2. xyz dodano 9 lat temu

    Gratuluję. Niech ci miastowi biorą przykład ze wsi.

  3. strzałeczka dodano 9 lat temu

    Gratulacje.Ale najlepsza "infrastruktura" jest przy szkole w Strzale na boisku-brud,syf,trawa po pas i wejście do przedszkola nie remontowane od niepamiętnych lat,cieknący dach i brak utylizacji odpadów ze stołówki – wywożone w baniach przez kucharę do pasienia świnek na ubój….Pozatym trochę remontu zostało zrobione.Dzięki w imieniu naszych dzieci

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?