SPIN

OCZAMI KOBIET: Wszystko w porządku

Aneta Borkowska sobota, 17 listopada 2012, 11:35 Kultura, Wydarzenia
Kadr z filmu "Wszystko w porządku" Fot. NK Siedlce

Kadr z filmu „Wszystko w porządku” Fot. NK Siedlce

Świetnie obsadzony i koncertowo zagrany film jest dramatem o rodzinie i małżeństwie. Nie ma tu ludzi złych, są tylko sprzeczne interesy, za pogodzenie których trzeba płacić. Paul zostaje na chwilę wciągnięty w struktury rodziny. Ale ta przypomina żółwia, który – gdy robi się gorąco – chowa wszystkie członki do skorupy i nie wpuszcza nikogo do środka. Przy odrobinie szczęścia, gdy minie burza, ruszy dalej. (Darek Arest/filmweb)

W najbliższą środę (21 listopada) o godz. 19. w NoveKino na ekranie zobaczymy kolejny film z cyklu „Oczami Kobiet”. Tym razem będzie to dramat i komedia w jednym „Wszystko w porządku”.

Film śledzi losy Nic i Jules, pary w średnim wieku, która na przedmieściach Los Angeles wychowuje dwójkę nastoletnich dzieci – Joni i Lasera. Wszystko wydaje się być w porządku do momentu, w którym Joni kończy 18 lat i zostaje namówiona przez brata do odszukania ich biologicznego ojca. Z wahaniem wykonuje telefon do banku spermy, który łączy ją z Paulem, właścicielem restauracji. Paul okazuje się być chętny do poznania swoich dzieci, o których nigdy nie miał pojęcia. Od kiedy pojawia się on w życiu rodziny, zaczynają się problemy narażające stabilność tej pozornie normalnej rodziny.

Wszystko w porządku
reżyseria: Lisa Cholodenko,
scenariusz: Lisa Cholodenko,Stuart Blumberg,
aktorzy: Annette Bening, Julianne Moore, Mark Ruffalo,
gatunek: dramat/komedia,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2010,
czas trwania: 104 minuty

źródło: NoveKino Siedlce, filmweb/opr. ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?