SPIN

Stypendialny koncert Eweliny Krysiak

Aneta Borkowska niedziela, 18 listopada 2012, 13:10 Kultura, Wydarzenia

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 24 listopada o godz. 20.30 na koncert Eweliny Krysiak, stypendystki Prezydenta Miasta Siedlce Wojciecha Kudelskiego. Wstęp wolny.

Podczas koncertu będzie miała miejsce oficjalna premiera pierwszego teledysku grupy „Pomruki” do utworu „Iluzja” w reżyserii Macieja Tołwińskiego. Nie będzie to zwykły koncert. Towarzyszyć mu będą wizualizacje specjalnie zaaranżowane na potrzeby tego wydarzenia. Będzie to pierwszy tego typu audio wizualny występ w naszym mieście.

Pomruki to fuzja subtelnej elektroniki, akustycznych brzmień i przesterowanych gitar, gdzie pop miesza się z alternatywą. To budujące unikalny nastrój połączenie kilku światów i różnych gatunków muzycznych. Grupę tworzy sześcioro przyjaciół, którzy w grudniu ubiegłego roku nakładem własnym wydali debiutancką EPkę zatytułowaną Monoholia. Od czasu wydania debiutanckiej płyty zespół Pomruki znalazł odbiorców w całym kraju. Był grany na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia, Radia dla Ciebie, Radiowej Czwórki, lokalnych rozgłośni Polskiego Radia w Szczecinie, Rzeszowie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, a także wielu innych stacjach regionalnych i studenckich na terenie całego kraju.

W czasie koncertu będzie można nabyć pierwszą płytę zespołu zatytułowaną „Monoholia”.

źródło: CKiS

2 komentarze

  1. y. dodano 9 lat temu

    🙂

  2. CKIS czy MYLNA dodano 9 lat temu

    Centrum Kultury i Sztuki zaprasza …
    a fotka z MYLNEJ Centrum Kultury (tam już koncertowali jakiś czas temu 😉

    pozdrawiam oba ośrodki kultury 😉

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?