SPIN

Spotkanie ws. ”uchwały śmieciowej”

Aneta Borkowska poniedziałek, 19 listopada 2012, 10:02 Aktualnie, Wydarzenia

Jutro oraz w środę odbędą się otwarte spotkania mieszkańców z prezydentem. Dodatkowo udział w nich wezmą także: przewodniczący rady, wiceprezydenci oraz naczelnik wydziału gospodarki komunalnej.

Tematem spotkania będzie przede wszystkim „uchwała śmieciowa”.

20 listopada (wtorek) o godz. 18. – Szkoła Podstawowa nr 9 (ul. Graniczna 1),

21 listopada (środa) o godz. 18. – Szkoła Podstawowa nr 12 (ul. Unitów Podlaskich 16)

opr. ab

7 komentarzy

 1. dawno... dodano 9 lat temu

  Dawno takich spotkań nie było. A tu zbliża się sesja i protest w sprawie BEZNADZIEJNEJ uchwały śmieciowej – więc strach zajrzała w oczy Prezydenta. Trzeba skonsultować to czego nie konsultowano. Czy aby nie a późno MARNI doradcy podpowiedzieli Prezydentowi o spotkaniu się z "ludem"??????

 2. da .02. dodano 9 lat temu

  Zrobiło się głośno o śmieciach,chcecie spodkanie to macie .Władze dla siebie mają lokale w centrum miasta ,a mieszkańców można ganiać z jednego końca miasta na drugi koniec,nikomu nic więcej nie trzeba wiadomo o co chodzi .WIELKI WSTYD!!!

 3. obserwator II. dodano 9 lat temu

  Władza traktuje obywateli jak za czasów PZPR-potrzebni przy wyborach a póżniej już nie.Panie Prezydencie jest w kraju"demokracja"i powinien pan prowadzić konsultacje z mieszkańcami i wybierać najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania.Pańscy doradcy widać to po ustawie śmieciowej są chyba nie pierwszej klasy a tylko z nadania politycznego a wiadomo jak rządzi ugrupowanie podległe Prezesowi to nic dobrego nie wróży i tylko propaganda jak za czasów komuny lub innego znanego i znienawidzonego przez naród polski mistrza propagandy wielkich Niemiec -powtarzaj kłamstwo tysiąc razy a okaże się prawdą.

 4. net-rbabcia dodano 9 lat temu

  Uchwała przyjęta przez Radę Miasta , a Prezydent teraz robi spotkania z mieszkańcami. Czyste kpiny z ludzi., Ale czego można się po Panu spodziewać . Pan jest meliorantem , a nie znawcą prawa i ekonomi.Mam nadzieję , że mieszkańcy nie nabiorą się na Wasze "okrągłe " gatki

 5. Naduzycie. dodano 9 lat temu

  "Wokół naszych spraw" taki jest tytuł spotkań prezydenta z mieszkańcami o czym można przeczytać na stronie internetowej miasta. Tytuł podany przez spin jest nadużyciem. Wybieram się na zebranie w sprawie stanu niektórych dróg. … a za śmieci trzeba płacić a nie do lasu wywozić. W końcu nie jest to duża podwyżka.

 6. barak dodano 9 lat temu

  Duża podwyżka czy nie ale konsultacji nie było i już, władza ponad wszystko chyba to im NADMIAR DEMOKRACJI SZKODZI skąd my to znamy.

 7. ANTYSYSTEM dodano 9 lat temu

  Wzywamy do bojkotu spotkań z Prezydentem!!! Nie było konsultacji przed Uchwałą – nie będzie rozmów teraz!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?