SPIN

PodobaMiSię w „Podlasiu”

Aneta Borkowska czwartek, 22 listopada 2012, 17:24 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w ostatnią sobotę miesiąca (24 listopada) o godz. 19. na koncert stypendialny zespołu PodobaMiSię. Sala Widowiskowa „Podlasie”. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Zespół powstał w 2007 r. w Siedlcach i już po dwóch miesiącach działalności zakwalifikował się do finałowego koncertu laureatów na festiwalu studenckim Fama w Świnoujściu. Zespół w 2011 roku zakwalifikował się do pierwszej edycji show Polsatu „Must be the music” gdzie oczarował komisję oraz publiczność takimi przebojami jak „Kto po wsi chodzi” czy „Niepełnoletnie dziewczęta” oraz głosami telewidzów doszedł do ścisłego finału.

Wykonują muzykę wyłącznie autorską, z kręgu gatunków ska oraz reggae. Systematycznie koncertują w całej Polsce jak i poza granicami. W 2012 wydali pierwszą płytę „Niepełnoletnie dziewczęta” a już na początek 2013 planowana jest premiera drugiego wydawnictwa zespołu.

Koncert w „Podlasiu” będzie pierwszą okazją aby wysłuchać utworów z najnowszego krążka oraz zobaczyć profesjonalnie nakręcony klip do piosenki „Zabiorę ciebie tam”, który wraz z „Miłością pokrętną” będzie singlem promującym.

Skład zespołu:
Michał Wyrzykowski (śpiew, gitara),
Marek Stańczuk (cyja, śpiew),
Piotrek Sidorowicz (perkusja),
Maciek Złoch (gitara),
Łukasz Maciborski (saksofon, piano),
Kamil Jastrzębski (gitara basowa),

źródło: MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?