SPIN

Sesja miejska na żywo: Dobijański pyta o likwidację szkół

Beata Głozak piątek, 23 listopada 2012, 10:45 Aktualnie, Wydarzenia

Radny Mariusz Dobijański poprosił prezydenta o ustosunkowanie się do pojawiających się informacji o planowanych zmianach w organizacji szkół a dokładnie o ich likwidację.  

4 komentarze

 1. Fan Pawła Zarzecznego dodano 9 lat temu

  Panie dobijański z dawnej idiotycznej partii jaką była unia wolności niech Pan nie pyta pan też miał i ma wpływ na radę od roku 2002-2006 rządził pan z innymi także w latach 2006-2010 jaki i teraz miał i ma pan wpływ więc proszę się nie wybijać koniec PORA NA LUDZI MŁODYCH

 2. młody dodano 9 lat temu

  No właśnie Panowie Dobijański, Karaś itp. PORA NA LUDZI MŁODYCH.

 3. Wara... dodano 9 lat temu

  Wara od szkół i od całych Siedlec Panie Dobijański. To Pan jest specjalistą od likwidacji a nie pyta Pan obecną władzę o likwidację. Na szczęście nie objął Pan żadnej z funkcji w Radzie Miasta a w następnych wyborach mam nadzieję że zniknie Pan w ogóle z listy PO. Jest Pan po prostu szkodnikiem…

 4. ztejsamejstronyt dodano 9 lat temu

  Nie ma co krzyczeć ale ze dwie szkoły ponadgimnazjalne można śmiało zlikwidować. Nie jest to wina Dobijanskiego, że jest mały przyrost naturalny.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?