SPIN

6.XII. Koncert Mikołajkowy zespołu ESENCE

Aneta Borkowska sobota, 1 grudnia 2012, 11:20 Wydarzenia, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 6 grudnia o godz. 19. na koncert Mikołajkowy zespołu ESENCE. Sala Biała. Wstęp wolny.

źródło: MOK

7 komentarzy

 1. y. dodano 9 lat temu

  Co to za zespół? Jaki rodzaj muzyki? Jaki skład? Cokolwiek?

 2. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  Drogi czytelniku.
  W dziale Kultura jest wszystko opisane. W tym dziale są tylko króciutkie przypomnienia o wydarzeniu.

 3. y. dodano 9 lat temu

  Dziękuję za odpowiedź. Niestety w dziale Kultura wiele informacji nie ma – są natomiast na stronie MOK – znalazłem. Swoją drogą myślę, że warto byłoby rozbudować te krótkie wpisy w zapowiedziach o kilka podstawowych informacji (jedno zdanie). Niewielki wkład czasowy, a nie trzeba biegać po innych stronach 🙂

 4. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  Drogi czytelniku. Informacje na SPIN w dziale Kultura i na stronie MOK są takie same. Może inna kolejność zdań.

 5. y. dodano 9 lat temu

  1) SPIN:
  Koncert Mikołajkowy zespołu ESENCE. W specjalnym programie Mikołajkowym wystąpi zespół w składzie: Marika Kraujutowicz, Izabela Borysiuk, Małgorzata Grochowska, Piotr Wysocki, Maciej Turkowski i goście. Sala Biała,

  2) MOK:
  W Mikołajkowy wieczór w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach wystąpi zespół ESENCE. Młodzi wokaliści prowadzeni przez muzyka Macieja Turkowskiego przygotowali występ dla mieszkańców miasta. Wszyscy miłośnicy poezji śpiewanej będą mieli okazję miło spędzić czas przy dźwiękach muzyki z kręgu marzeń, fantazji i snu. W specjalnym programie Mikołajkowym usłyszymy utwory wykonywane przez Marikę Kraujutowicz, Izabelę Borysiuk, Małgorzatę Grochowską, Piotra Wysockiego, Michała Czarnotę i Macieja Turkowskiego.

  Dużo więcej tekstu nie ma, ale wiadomo od razu z czym mamy do czynienia 😉 Nie chcę się kłócić. Po prostu taka rada, że warto parę informacji podać tego typu.

 6. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  SPIN
  Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 6 grudnia (czwartek) o godz. 19. do Sali Białej na koncert Mikołajkowy zespołu ESENCE. Wstęp wolny.
  Młodzi wokaliści prowadzeni przez muzyka Macieja Turkowskiego przygotowali występ dla mieszkańców miasta. Wszyscy miłośnicy poezji śpiewanej będą mieli okazję miło spędzić czas przy dźwiękach muzyki z kręgu marzeń, fantazji i snu.
  W specjalnym programie Mikołajkowym usłyszymy utwory wykonywane przez Marikę Kraujutowicz, Izabelę Borysiuk, Małgorzatę Grochowską, Piotra Wysockiego, Michała Czarnotę i Macieja Turkowskiego.

  To jest całość jaka jest podana na SPIN, a nie wybrany tylko przez Pana/Panią fragment. I jest to taka sama ilość informacji jak w MOK tylko inaczej ułożona. Więc proszę czytać dokładnie, a nie wytykać błędy których tutaj nie ma.

 7. y. dodano 9 lat temu

  To się trochę podrażniliśmy, a teraz przyznam rację 😉
  Po prostu na SPINie jest w 3 różnych miejscach o tym napisane i nie trafiłem akurat w to właściwe 😉

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?