SPIN

„Gwiazdka Mikołaja” dla wszystkich, ale bez śniegu

Beata Głozak niedziela, 2 grudnia 2012, 00:13 Kultura, Wydarzenia

Pierwszy dzień grudnia nie przyniósł ze sobą śniegu. Szkoda, bo tego zimowego akcentu „Gwiazdce Mikołaja” organizowanej tradycyjnie przez Miejski Ośrodek Kultury zabrakło już kolejny raz. Dzisiaj na Placu gen. Władysława Sikorskiego najmłodsi siedlczanie bawili się w towarzystwie dwójki clownów: Rupherty i Rica. 

Poza tym duetem na scenie wystąpili jak zawsze tancerze formacji LUZ działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury. „Gwiazdka” nie byłaby „Gwiazdką” bez parady motocyklowej zorganizowanej w ramach ogólnopolskiej akcji „Mikołaje na motocyklach”. Na centralnym placu kilkudziesięciu mikołajów prezentowało swoje motocykle budząc zainteresowanie dzieci i dorosłych. Niestety w tym roku zabrakło pokazu sztuki rzeźbienia w lodzie. Gwiazdka Mikołaja organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury na stałe weszła do siedleckiego kalendarza imprez i od kilku lat przyciąga dziesiątki dzieci wraz z najbliższymi.

bg

no images were found

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?