SPIN

„Savoir vivre” według Kabaretu Hrabi

Aneta Borkowska piątek, 7 grudnia 2012, 09:59 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 14 grudnia o godz. 19.    na występ Kabaretu Hrabi – „Savoir vivre” w Sali Widowiskowej „Podlasie”.

„Savoir vivre” – Niby wszyscy wiemy jak się zachować, że trzeba powiedzieć „dzień dobry, do widzenia i przepraszam”. Ale w jakich sytuacjach tego nie mówić? Jak pocałować kobietę w dłoń żeby nie popełnić faux pas, i czy wypada ze sobą nosić do tego celu chusteczkę. Mówimy smacznego gdy ktoś z bólem istnienia nachyla się nad podaną przez kelnera potrawą i oczom nie wierzy, czy raczej spojrzeć ze współczuciem i poklepać po ramieniu? Kultura picia alkoholu. Czy istnieje coś takiego? Tak, istnieje i nadszedł czas by o tym mówić, żeby skończyć z dzikim pijaństwem a rozpocząć erę upadlania się w bardziej kulturalnej formie.

O tym wszystkim i zabawnych kontekstach bon tonu podczas tańca, jedzenia czy pierwszej randki, już w najnowszym programie kabaretu Hrabi pt. „SAVOIR VIVRE”.

Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży / 35 zł w dniu występu do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Pułaskiego 6 oraz budynku „Podlasie” przy ul. Sienkiewicza 63. 

źródło: MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?