SPIN

POLICJA: Odpowie za posiadanie narkotyków

Aneta Borkowska poniedziałek, 10 grudnia 2012, 13:28 Aktualnie, Wydarzenia

W minioną niedzielę (9 grudnia) w godzinach wieczornych policjanci z Posterunku Policji w Mordach w czasie wykonywania obowiązków służbowych zwrócili uwagę na zaparkowany, na poboczu drogi samochód osobowy, w którym przebywał młody mężczyzna.

Podczas kontroli funkcjonariusze wewnątrz pojazdu znaleźli torebkę foliową z  zawartością  suszu roślinnego. Ponadto okazało się,  że 23-latek w swojej kurtce ukrył jeszcze dwie torebki foliowe, jedną z zawartością suszu roślinnego oraz drugą z białym proszkiem.

Mężczyzna został przewieziony do komendy. Po przebadaniu zawartości zabezpieczonych torebek foliowych ustalono, że zawierają marihuanę oraz amfetaminę. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie a w najbliższym czasie 23-latkowi zostanie przedstawiony zarzut  posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

autor: sierż.szt. Edyta Barycka, KMP Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?